Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia Smoozy-detské postele

Francúzsky výrobca svojim originálnym dizajnom, myslí na všetkých zákazníkov. Môže vás o tom presvedčiť napríklad kolekcia Smoozy. Dnes si z tejto kolekcie predstavíme detské postele v rôznych dizajnoch. Každý zákazník podľa svojich možností a interiéru detskej izby, nájde svojmu dieťaťu určite tu pravú detskú posteľ.

 

 

Klasická a predsa iná

Veľmi praktická detská posteľ je síce klasická, ale od klasickej postele sa líši policami a sadou dvoch zásuviek. Detská posteľ Smoozy patrí medzi tie, ktoré ponúka množstvo úložných priestorov. Ako sami dobre viete, úložných priestorov a obzvlášť v detskej izbe, nie je nikdy dosť. Detská posteľ je vyrobená z mdf dosky, ktorá, ako už iste viete, je veľmi jednoduchá na údržbu. Posteľ má klasický rozmer matraca 90x200 cm a nosnosť 120 kg. Všimnite si precízneho prepracovania, čím je francúzsky výrobca známy.

 

 

 

 

Poschodová so všetkým všudy

Detské poschodové postele sú ideálnym riešením malých interiérov detskej izby. U poschodové postele z kolekcie detského nábytku Smoozy, tomu nie je inak. Táto poschodová posteľ síce ponúka len jedno miesto na spanie, ale za to tu nájdete písací stôl a množstvo odkladacích políc. Je to posteľ, ktorá dieťaťu určite nahradí celú detskú izbu. Má tu miesto jak na spanie, učenie, tak tu nájde aj úložné priestory. V panelákovej detskej izbe sa bude vynímať skvele!

 

 

 

Postele si môžete vybrať v základnom bielom odtieni v spojení s ružovými alebo modrými líniami, takže sa hodí ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. K posteliam je možné zaobstarať ďalšie diely detského nábytku, z rovnomennej kolekcie Smoozy, tiež francúzskeho výrobcu. Je len na Vás, či si zakúpite detskú izbu už ako celok, alebo si detskú izbu poskladáte z dielov nábytku, ktoré Vám vyhovujú.