Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcie nábytku do interiéru detí aj dospelých

Sú aj také kolekcie nábytku, ktoré možno vďaka neutrálnemu dizajnu využiť ako pre zariadenie detskej izby, tak napríklad kancelárie či spálne. Dnes vám chceme predstaviť veľmi moderný, nadčasový nábytok, ktorý vďaka striedmym odtieňom využijú vaše deti od predškolského veku do dospelosti a niektoré z dielov využijete aj pre možné vybavenie interiéru vás dospelých. Tieto elegantné kolekcie predstavuje na našich stránkach francúzsky výrobca nábytku.

 

Nábytok do detskej izby, študentskej izby a kancelárie

Kolekcia Jimi francúzskeho výrobcu ponúka široký výber samostatných dielov vo veľmi netradičnom, môžeme povedať modernom dizajne. Nábytok je vyrobený v dvoch odtieňoch, prírodné imitácia dreva dub a tmavo hnedá. Tieto odtiene sa potom hodí aj pre zariadenie interiéru napríklad aj kancelárie a diely ako je písací stôl, kontajner na pojazdoch a praktický regál na vybavenie interiéru aj pre dospelého človeka len nahrávajú.

 

Kolekce nábytku Start up    V kolekci Start Up najdete celou řadu dílů

 

Pokiaľ sa rozhodnete zaobstarať kolekciu nábytku Jimi do detskej izby, máte postarané až do dospelosti vášho dieťaťa. Dizajn je striedmy, veľmi elegantný a pre študenta bude interiér viac než príjemný. Obstaraním tohto nábytku sa ubránite zmene z detskej izby s príliš detským dizajnom na študentskú izbu. Nebude vlastne táto zmena nábytku ani nutná. Ak nechcete každých niekoľko rokov meniť nábytok vašich detí podľa toho, aký je práve ich najobľúbenejší odtieň a ktorá rozprávková postavička najobľúbenejšia, je lepšie voliť neutrálny nábytok. Ten využijete ako pre malé, tak už takmer dospelé dieťa. Je lepšie ísť cestou zmeny dekorácií podľa veku dieťaťa a rôznych farebných doplnkov v izbe. Kolekcia Jimi tak rieši interiér na niekoľko dlhých rokov a nábytok si zachováva vďaka certifikáciu a vysokej kvalite tiež svoj pôvodný vzhľad.

 

Aby bolo možné pokryť všetky potreby ako detí tak študentov, výrobca ponúka tiež možnosť voliť medzi miestom na spanie pri posteli. Pre menšie interiéry či menšie deti je tu klasická detská posteľ pre matrac 90x200 cm a pre väčšie deti, teda už študentov potom posteľ pre matrac 90x200 cm. Ponuka dielov je naozaj unikátny predovšetkým designom, ktorý patrí k veľmi dômyselným, teda praktickým.

 

 

Nábytok do detskej izby, študentskej izby a spálne

Kolekcia francúzskeho nábytku Sacha v bielom prevedení je vhodná do všetkých vyššie zmieňovaných interiérov. Biely odtieň využijete ešte naviac ako pre zariadenie interiéru detskej izby pre dievča, tak detskej izby pre chlapca, poťažmo v obdobnej variante to platí pre dospievajúce deti. Najlepšie potom napovie ilustračná fotografia.

 

Dětská postel Chic pro holku     dětská postel Chic pro kluky

 

Stačí v podstate minimálné úpravy ako je výmaľba stien či zmena odtieňov dekorácií a identický dizajn nábytku využijete pre chlapca, alebo dievča. Nábytok je veľmi moderný, biely odtieň patrí k obľúbeným. aj tu môžeme vidieť dômyselný, už povestný dizajn francúzskeho výrobcu. Pre písací stôl aj pre komodu máte možnosť obstarania regálu, ktorý k týmto dielam možno veľmi jednoduchú pripojiť. Systém, ktorý doplní nedostatok odkladacích priestorov. Z rovnakej kolekcie nábytku si môžete z daných dielov zostaviť aj vybavenie vašej spálne.

 

Postel Ely nabízí velký úložný prostor

 

Ak máte napríklad dva interiéry prepojené, alebo chcete zjednotiť izbu dvoch detí do harmonického celku, kolekcie ktoré sme vám predstavili sa na tento účel skvele hodia. Aj tu kládol francúzsky výrobca veľký dôraz na kvalitu a detailné spracovanie. Kolekcia patrí k obľúbeným aj širokou ponukou dielov, kedy možností ako vybaviť daný interiér je naozaj veľa. Na našom portáli nájdete celý rad ďalších obdobných kolekcií s rovnakým využitím, dnes sme uviedli len niečo málo ako príklad.