Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Konferenčné stolíky v moderných designoch

Ako sme Vám v minulom článku sľúbili, dnes Vám predstavíme novú kategóriu konferenčných stolíkov. Neuveriteľné designy konferenčných stolíkov, ponúka na našom portále nemecký výrobca a verte, že sú naozaj originálne. Moderná obývacia izba si žiada, moderné konferenčné stolíky.

 

Stolíky s miskami na dobroty

Tak to tu ešte nebolo! Konferenčný stolík, na ktorého ploche je miska na dobroty, ktorú možno kedykoľvek zavrieť, predstavujeme na našom portále prvýkrát. A to nie je všetko! Konferenčný stolík Halfmoon, na prvéj fotografii, navyše ponúka možnosť pohybu jedálenské plochy tak, aby ste mali potrebné pootočením stolíku bližšie dané predmety po ruke. Otvor na ploche môžete tiež využiť napríklad na televízny ovládač, na ktorý sa nebude po uzavretí otvoru zbytočne prášiť. Na ďalšej fotografii, predstavujeme, konferenčný stolík Independent, ktorý je naviac ešte rozkladací. Dômyselnosť dizajnu nemeckého výrobcu nás neustále prekvapuje i tu. Nielenže je stolík rozkladací, ale je schopný jednoduchou manipuláciou zmeniť svoj tvar! Oby dva konferenčné stolíky, sú vyrobené z kvalitnej mdf dosky, v bielom pololesku a navyše je vyrobený s veľkou kvalitou a precíznym spracovaním, ktorým je nemecký výrobca známy.

 

Rozkládací konferenční stolek Be Alive    Konferenční stolek Ness white

 

Stolík v industriálnom dizajne

Industriálny design ponúka veľmi netradičné a môžeme povedať aj elegantné kúsky nábytku. Navyše veľmi kvalitné, praktický a trendy. Áno, to všetko vám môžeme prostredníctvom konferenčného stolíka ponúknuť, navyše za viac ako dostupnú cenu. Konferenčný stolík s dostatočne veľkou servírovacou plochou vhodný aj do väčšej obývacej izby. Rozhodne využijete aj veľkú odkladaciu plochu pod servírovacou plochou stolíka.

 

     

 

V kolekcii Rustic brown nájdete celý rad, môžeme povedať stovky, najrôznejších typov nábytku, ktoré sú určené do všetkých miestností. A aj napriek tomu, že sa jedná o industriálny design, je vhodný nielen pre veľké miestnosti, ale aj veľmi malé, až miniatúrne miestnosti.

Moderné a dizajnom ojedinelé konferenčné stolíky, sú na našom portáli v širokom zastúpení, vďaka nemeckému výrobcovi. Nielen design, ale funkčnosť, ktorá naozaj prekvapí. Nechajte sa inšpirovať modernými, konferenčnými stolíkmi, do Vašich obývacích izieb.