Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Konferenčné stolíky v prekvapivom dizajne

Len ťažko si dokážeme predstaviť obývačku bez konferenčného stolíka. Jeho výber nemožno vôbec podceňovať, môže byť totiž pomyselnou bodkou v interiéri obývacej izby. Konferenčné stolíky dnes, to je široká ponuka dizajnov, nechýbajú ani stolíky do obývacej izby s úložným priestorom, malé i veľké, jednofarebné aj s potlačou. Ako správne vybrať konferenčný stolík? Viete aké designy sú dnes vôbec možné? A zamýšľate sa pri jeho výbere, pre koľko osôb má byť? To všetko sú dôležité aspekty pri výbere konferenčného stolíka.

 

 

Konferenčné stolíky s úložným priestorom

Ak máte len veľmi málo priestoru v obývacej izbe, prečo nevyužiť konferenčný stolík ako ďalší diel nábytku s úložným priestorom. Dnes nájdete v ponuke stolíky s šuplíky, alebo tiež rozkladacie konferenčné stolíky. Patríte medzi tých, ktorí majú často návštevy a radi posedíte s priateľmi? Ideálne je zaobstarať konferenčný stolík s možnosti rozloženia, máte tak väčšiu plochu pre umiestnenie pohostenie a každý z návštevníkov má občerstvenia bližšie na dosah. Stolíky s zásuvkou či odkladacou plochou môžu byť využité na najrôznejšie predmety, od ukladanie sladkostí, až po časopisy či dévédéčka. Dôležitý je aj výber stolíka podľa jeho rozmeru. Konferenčný stolík by nemal byť väčší, než je sedacia súprava.

 

Konferenční stolek Ness white    Konferenční stolek Ness grafite

 

Úložné priestory v konferenčnom stolíku sa objavujú v ponuke výrobcu ešte len niekoľko posledných rokov. Musíme povedať, že je to veľmi praktické riešenie v interiéri rozmerovo malého obývacej izby. Sú aj konferenčné stolíky, ktoré je možné rozložiť na väčší rozmer, ale je to vždy na úkor úložných priestorov. Preto pred zaobstaraním stolíka zvážte, čo je pre vás prednejšie. Či možný väčší rozmer stolíka, alebo úložné priestory.

 

 

Dizajnové konferenčné stolíky

Medzi naozaj netradičné konferenčné stolíky si trúfame zaradiť kolekciu, ktorá ponúka potlač na ploche stolíku. Tento dizajn najviac osloví predovšetkým mladých ľudí, stolíky sa hodí nielen do obývacej izby, ale napríklad aj študentskej izby. Potlače sú rôzne a ich ponuka je naozaj široká. Konferenčné stolíky s potlačou predstavuje francúzsky výrobca a jeho nápad na oživenie interiéru prostredníctvom potlače sa nám veľmi páči.

 

Konferenční stolek Manchester   Konferenční stolek Industry

 

Stolík s potlačou môže dať interiéru úplne inú dimenziu. Potlače sú tematické a tak možno nájdete aj námet, ktorý je vám blízky. Páči sa nám tiež obstarávacia cena takéhoto stolíka a musíme povedať, že študenti a študentky si tento dizajn veľmi obľúbili. Je to nový smer vo svete bývania a zariaďovania interiérov. Nebuďme konvenčné a nebojme sa zmien či odvážnych dizajnov.

 

 

Konferenčné stolíky z najrôznejších materiálov

Samozrejme, že aj pre kategóriu konferenčných stolíkov je ponuka materiálov rôzna. Moderné designy sú prevažne vyrobené z laminátovej dosky, alebo mdf dosky a to tiež platí pre stolíky. A ani tu nechýba ponuka z masívu. Konferenčné stolíky z masívu sú mohutné, rozmerovo väčšie a tak môžu byť ozdobou skôr väčších interiérov.

 

Konferenční stolek ze dřeva mahagon, značky Nova Solo   Set dvou kávových stolků Industry

 

Možno vás odrádzalo, že nábytok z masívu je príliš štýlový, nemoderný. Dnešná ponuka nábytku z masívu, vrátane konferenčných stolíkov, však prináša aj veľmi nadčasové dizajny, ktoré môžu byť ozdobou moderných domácností. Všeobecne je konferenčný stolík či skôr jeho výber podceňovaný, ale ako prvok v obývacej izbe je naozaj dôležitý. V každom interiéri predsa detail tvoria celok.