Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kovový nábytok do záhrady

S nastávajúcim letom možno mnohí z vás premýšľajú, akým záhradným nábytkom vybavíte svoju terasu na záhrade. Doby, kedy bolo možné vyberať len z nepraktického nábytku z tuzemských drevín, nevzhľadných plastových zostáv či romantických, avšak ťažkých kovových stoličiek a stolov, sú už našťastie preč. Nábytok Aldo vám dnes predstaví tiež kovový nábytok na záhradu, ktorý sa však od toho predchádzajúceho líši hlavne kvalitou a váhou. A tiež máme určite jedno odporúčanie. Keď kovový záhradný nábytok tak v spojení s niektorým z príjemných materiálov ako je teakové drevo, teda masív, alebo ekoratan. Nábytok je tak určite viac komfortný.

Záhradný nábytok Santa Fe black

 

Kov a ekoratan do pohodlných sestav

 

Posedenie z kovaného záhradného nábytku na terase ponúkne príjemné miesto k odpočinku v tieni v horúcich letných dňoch. Aldo, ponúka niekoľko druhov kovového nábytku, ale aj kovové záhradné hojdačky. Snáď najväčšou výhodou kovového záhradného nábytku je jeho hmotnosť a vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom. Rovnako nie je nutné záhradnému kovovému nábytku venovať takú pozornosť, ako záhradnému nábytku z masívu. Údržba záhradného nábytku z kovu je snáď jednou z najmenej náročných a to práve vďaka použitému materiálu. Výhodou kovového materiálu je, že nikdy nemusíte riešiť škodcu, ako pri nábytku z masívu, či poveternostné vplyvy. Aj napriek tomu však kovový záhradný nábytok potrebuje starostlivosť, aby nekorodoval. 

Záhradný nábytok Petra set

 

Záhradné kovové doplnky

 

V tejto kategórii záhradného nábytku nájdete rozlične zoskupený tovar, ktorý môže veľmi spríjemniť vaše posedenie na záhrade. Čo vlastne sú záhradné doplnky na nábytok Aldo? Záhradné vankúše, lampióny, olejové lampy, dekorácie, stolíky na servírovanie, alebo napríklad tiež stojany na noviny. Všetkého chuť, ale všetko veľmi praktické. Malí pomocníci pre posedenie na záhrade.

Záhradný stojan na noviny Lisbon 323432


              

Záverom

 

Je ťažké pomenovať správne veľmi netradičný výrobok, ktorý vám na fotografii predstavujeme. Záhradná hojdacia mušla, záhradná hojdačka, alebo zostať pri názve kreslo? Výber je na vás. V každom prípade, tak ako je netradičné hojdacie kreslo, netradičná a zaujímavá je aj ponuka nábytku do vašich záhrad na Aldu. Záhradné hojdacie kreslo je vyrobené z nového materiálu, známeho pod názvom technoratan. Jedná sa o veľmi praktický materiál, ktorý je vyrobený z platu, ale vzhľad ponúka ako klasický ratan. Technoratan je plast, ktorý je imitáciou prírodného ratanu. Technorattan vykazuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, ako je slnko a dážď.

Záhradné kreslo Cocoon 323489

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.