Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľne v modernom dizajne

Na našom portáli nájdete nové dizajny kúpeľní, kde bolo použité tých najmodernejších povrchových úprav, aby kúpeľňový nábytok odolal vysokej vlhkosti. Snažíme sa na našom portále ponuku kúpeľňového nábytku stále rozširovať, aby ste Vy, zákazníci mali s čoho vyberať.

 

Kolekcia Paris provence

Na kolekcii v provensálskom dizajne, je veľkou výhodou, že ponúka samostatné diely nábytku, takže si každý z Vás môže vybrať len taký nábytok, ktorý Vám bude vyhovovať do Vášho interiéru kúpeľne. A že je s čoho vyberať! Kolekcia Paris ponúka veľkú komodu, vysoký regál s dvomi zásuvkami, komodu s tromi zásuvkami, dvojdverovú skrinku na umývadlo, alebo zrkadlo na zavesenie s úložným priestorom a osvetlením v cene. Na našom portáli máte ďalej možnosť obstarania umývadla, ktoré nájdete pod názvom Sonata. Ďalšou výhodou tejto kolekcie je fakt, že všetky diely sú umiestnené na podstavcoch a to je veľmi dôležité pre čistotu vo Vašej, kúpeľni. Môžete viac udržiavať pod skrinkami čistotu, ale predovšetkým zabránite udržiavaniu vlhkosti v kúpeľni, pod samotným nábytkom. Celá kolekcia je v prevedení vysokého lesku, ktorý patrí k veľmi vyhľadávané povrchovej úprave a navyše v kombinácii v štýle black and white, teda čiernobielej kombinácii, ktorá je podľa bytových architektov hitom tohto roka.

 

  

 

Kolekcia kúpeľňového nábytku v industriálnom dizajne

Kúpeľne vybavené industriálnym dizajnom v sebe majú určitú neopísateľnú eleganciu a určite aj originalitu. Ponuka tohto typu netradičného, industriálneho designu na našich stránkach je veľmi široká, číta niekoľko desiatok dielov a tak vaša kúpeľňa bude vždy na základe vašej voľby, originálom. Za nás sú industriálne kúpeľne nádherné, veľmi príjemné a čas strávený v takejto kúpeľni rozhodne každému z nás urobí dobre.

 

     


V našej ponuke kúpeľňových skriniek predstavujeme ako samostatné skrinky, tak celé zostavy, návrhy kúpeľní. Môžete si tak vybrať len segmenty, ktoré práve potrebujete a taktiež s ohľadom na rôzne rozmery vašich kúpeľní je prínosné, že z ponuky je možné vyberať jednotlivé "kúsky".