Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacné postele pre deti i dospelých z Francúzska

Veľmi zaujímavú ponuku posteľou prináša francúzsky výrobca prostredníctvom kolekcie Easy. Jednoduchý dizajn postelí, ktoré sú však veľmi funkčné, môže ponúknuť viac ako dostupnú cenu. Ponuka postelí je určená do detskej izby, študentskej izby a spální. Vybrať si tak môžete z mnohých rozmerov miesta na spanie, ale aj odtieňov. Jednoduchý dizajn je riešením pre zariadenie akéhokoľvek interiéru lacno.

 

Detská posteľ pre matrac 90x200 cm

Pre deti je ponuka posteľí vždy s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm. Je to adekvátna rozmer pre predškolákov a školákov. K posteliam možno v prípade potreby pripevniť aj zábranu a vybrať si môžete z mnohých dizajnov. Postele klasické, postele s zásuvkou, alebo vyvýšené postele s písacím stolom určené pre vybavenie malého interiéru. Francúzsky výrobca ponúka v lacné kolekcii Easy klasické postele bez šuplíku a detské postele s zásuvkou v troch dostupných odtieňoch. Biely odtieň je často volený pre dievčatá, odtieň káva pre chlapcov a prírodné imitácia dreva odtieň bruges je vhodný pre dievča aj pre chlapca.

 

Dětská postel Sleep pro kluka    Dětská postel Sleep pro kluka

 

Či voliť detskú posteľ so zásuvkou alebo nie je skôr otázkou potreby úložných priestorov, ale šuplík je veľmi praktický a vždy nájde nejaké využitie. Cena šuplíka je pritom môžeme povedať zanedbateľná. Na fotografiách predstavujeme detskú posteľ Easy v bielom prevedení bez šuplíku a detskú posteľ Easy v prevedení bruges s zásuvkou a nočným stolíkom v cene. Jednoduchý, ale veľmi účelový dizajn. K detským posteliam v ponuke francúzskeho výrobcu nájdete celú rad ďalších samostatných dielov pre možné zostavenie kompletného detskej izby za rovnako priaznivú, bezkonkurenčnú cenu.

 

 

Študentská posteľ pre matrac 140x200 cm

Dospievajúcim deťom rozhodne rozmer miesta na spanie klasické detské postele nebude stačiť. Spánok by už nebol pre nich pohodlný. Riešením sú postele s rozmerom miesta na spanie 140x200 cm, pre študentky, mladé slečny často volíme aj rozmer miesta na spanie 120x200 cm. Aj tu francúzsky výrobca ponúka celý rad dizajnov a konkrétne v kolekcii Easy sú to opäť postele klasické, alebo s možnosti obstarania šuplíku s nočným stolíkom. Vyberať môžete z identických odtieňov ako u detských postelí, obľúbená biela, pre chlapcov káva a neutrálnym odtieňom je tu prírodné.

 

    

 

Dospievajúce deti často výškou prerastú svojich rodičov a tak zmena postele z detskej na študentskú je naozaj nutná. Aj dospievajúce dieťa potrebuje kvalitný spánok v posteli s dostatkom miesta. Rozmer postele pre matrac 120, alebo 140 cm šírka je potom plne vyhovujúce.

 

Manželská posteľ pre matrac 160x200 cm

Rovnaký dizajn ponúka výrobca i pre manželské postele, ktoré majú rozmer miesta na spanie 160x200 cm. Aj k manželskej posteli môžete voliť variantu designu bez šuplíku, alebo s zásuvkou. Návrhy detských izieb, študentských izieb či spální s týmito posteli môžeme zaradiť do kategórie moderného dizajnu. Ponuka samostatných dielov ako sú komody a šatňové skrine je veľmi široká, možnosť zostavenia interiéru veľmi flexibilný.

 

Ložnice Most, Charly

 

Ak práve chcete zaobstarať manželskú posteľ s matracmi, potom sa rozhodne prikláňame k obstaranie dvoch matracov. Spanie je tak pre každého z vás viac pohodlné, než aké ponúka jedna spoločná matraca. Pri výbere manželské postele sa snažte ísť cestou kompromisu, veď posteľ bude pre vás oboch. Ponuka manželských postelí je veľmi široká a určite si v tak širokom výbere nájdete posteľ, ktorá bude vyhovovať vám obom. Všetky postele v ponuke francúzskeho výrobcu sú tiež v cene s roštom, ktorý je klasický, latkový.

 

Materiálom pre výrobu postelí, ktoré sme vám dnes predstavili je klasická laminátová doska. Keďže výrobca aj pri lacnom nábytku kladie dôraz na kvalitu, zvolil hrúbku laminátu až 25 mm. Tým zabezpečil pevnosť konštrukcie každej z postelí. Ak nábytok lacno, potom od francúzskeho výrobcu.