Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lacný nábytok druhýkrát

V prechádzajúcom článku, sme vám predstavil lacný a kvalitný nábytok od nášho francúzskeho výrobcu. Dnes tomu nebude inak, chceme vám ponúknuť ďalšie segmenty nábytku z tejto kolekcie. Tentokrát sa zameriame nielen na spálne, ale napríklad na nábytok do predsiene, či pracovne.

 

Botníky

Žiadnu predsieň si nedokážeme predstaviť bez praktického botníku. Je to kus nábytku, vďaka ktorému máme možnosť udržiavať v predsieni poriadok. Žiadne topánky sa nám nebudú váľať po predsieni. Nábytok Aldo, má vo svojej ponuke botníky už pár rokov, ale v tomto roku sa nám vďaka partnerstvu s francúzskym výrobcom, táto ponuka veľmi rozšírila. Botníky francúzskeho výrobcu sú veľmi praktické, majú jednoduchý dizajn, ktorý ponúka veľmi obľúbený systém pre ukladanie obuvi a to pomocou vyklápacích zásuviek. Ďalšou výhodou je fakt, že tento výrobca ponúka botníky v niekoľkých dostupných odtieňoch. Vybrať si môžete od bielej, až po tmavú kávu. Na nasledujúcej fotografii, vám ponúkame botník v odtieni bruges.

 

    

 

Komody

Ďalším veľmi využitým pomocníkom v predsieni je komoda, ktorá vám ponúka ďalšie, toľko potrebné úložné priestory. V predsieni sa vždy nájdu maličkosti v podobe šatiek, šál, rukavíc a iných potrebných doplnkov oblečenie, kedy nastáva otázka, kam s tým. Komoda je práve na tieto účely tá pravá! Komoda nájde ďalšie uplatnenie aj v pracovni, kde ponúka dostatok úložného priestoru na vaše dokumenty, či iné kancelárske potreby. Jedným zo samostatných dielov kolekcie je komoda Infinity 6383ENFI, ktorá ponúka tri skrinky doplnené dvomi zásuvkami. V postranných skrinkách nájdete policu po jednom kuse. Komoda je nielen kvalitná, ale ako môžete vidieť na fotografii je tiež praktická. Vybrať si ju môžete aj tu, v niekoľkých dostupných odtieňoch, pričom na fotografii je tiež uvedená v prevedení dub. Použitým materiálom pri výrobe je mdf doska, nenáročná na údržbu.

 

    

 

Dúfame, že sme vás ponukou tejto kvalitné a lacné kolekcie Infinity zaujali. Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek segment nábytku z tejto kolekcie, veríme, že budete spokojní. Rozmery a ďalšie možnosti odtieni, nájdete vždy v parametroch výrobkov.