Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Luxusné spálňe pre luxusný spánok

Ste milovníkmi kvalitného spánku? Hľadáte pre seba spálňu, ktorá by vám naozaj ponúkla vysoký komfort a nadčasový dizajn? Za povšimnutie rozhodne stojí kolekcia moderného nábytku do spálne od francúzskeho výrobcu. Osloviť vás môžu dizajnom, ktorý je nielen nadčasový, ale aj veľmi praktický, navyše si možno vybrať u každej postele hneď z niekoľkých rozmerov miesta na spanie. Nechýbajú tak postele pre jednu osobu v rozmere 140x200 cm, klasické manželské postele v rozmere 160x200 cm a pre veľkých spáčov či majitelov veľkých interiérov je v ponuke aj rozmer postele 180x200 cm. Na kolekciách nábytku do spálne francúzskeho výrobcu sa nám tiež páči široká ponuka samostatných dielov, takže možnosť vybavenia práve vášho interiéru je veľmi flexibilná.

 

 

Do modernej spálne biely odtieň

Ak ste milovníkmi moderného dizajnu a nové trendy sledujete tak viete, že najčastejšie používaným odtieňom pre moderné designy je biely. Odtieň v mnohých podobách, od vysokého lesku až po mat, čisto biely či v kombinácii s kontrastnou čiernou, alebo niektorým z prírodných odtieňov.

 

   

 

Na ilustračných fotografiách môžete sami posúdiť, ako veľmi príjemne pôsobí kombinácia odtieňov bielej s imitáciou dreva dub. Nábytok v jednoduchých líniách s možnosťou výberu z ponuky samostatných dielov. Priestranná šatníková skriňa k výberu s posuvnými krídlami, alebo trojdverová s klasickým otváraním krídel. Manželská posteľ je umiestnená na nadstavci, čo má tiež vysoký dizajnový efekt. A samozrejme je tu možnosť výberu z niekoľkých rozmerov miesta na spanie. V neposlednom rade komoda a nočný stolík, ktoré len málokedy v interiéri spálne chýba. Komodu môžete zaobstarať v dvoch rozmeroch as rozdielnym rozdelením šuplíkov.

 

Ďalším fenoménom moderného dizajnu je úspora miesta v spálni. Výrobcovia počuje na potreby zákazníkov a tak predstavujú v poslednej dobe stále častejšie postele s úložným priestorom v najrôznejších podobách. Postele sú v mnohých prípadoch oproti klasickým posteliam vyvýšené a to preto, aby bolo pod lôžkom viac miesta na umiestnenie šuplíkov. Okrem šuplíkov môžete k posteli zaobstarať aj nadstavec v jej záhlaví, ktorý jednak dokáže nahradiť nočný stolík a naviac ponúka po stranách praktické, odkladacie police.

 

     

 

 

Dá sa moderný nábytok do spálne zaobstarať lacno?

V dnešnej dobe už nie je moderný dizajn ničím nedostupným, ba práve naopak. Vďaka obľúbenosti moderného dizajnu sa stáva tento štýl už bežnou záležitosťou, ktorá patrí do kategórie sériovo vyrábaného nábytku. To má samozrejme za následok výrazné zníženie obstarávacej ceny. Na ilustračných fotografiách predstavujeme moderné návrhy zostáv spální, ktoré kúpite do 540 Eur.

 

     

 

O obľúbenosti bieleho odtieňa sme si už povedali. Druhým najpredávanejším odtieňom je potom čierny, alebo odtieň kávy či venge. Určite odporúčame do tmavých miestností bez slniečka zhotovovať svetlejšie nábytok a naopak do slnečných interiérov si môžete dovoliť zaobstarať niektorý z tmavých odtieňov. Ani v našich posledných návrhoch nechýba praktický úložný priestor pri posteli v podobe šuplíku a priestranná šatníková skriňa s posuvnými krídlami, ktorá je už tradičným dielom moderných interiérov spální. Pre moderné interiéry platí, že menej znamená viac. Moderný interiér by určite nemal byť preplnený dekoráciami a kvetmi, ale mal by byť vzdušný a priestranný. O to predovšetkým v takýchto interiéroch ide. Účelovo zariadená miestnosť.