Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Luxusné spálne pre náročných zákazníkov


Spálne pre náročných zákazníkov, sme, na našom portále nábytku Aldo, zaradili do kategórie luxusné spálne. Luxusné spálne ponúkajú vždy niečo naviac, ako napríklad priestranné šatníkové skrine, ktoré môžeme pre veľké rozmery nazvať už šatníkovými stenami, alebo postele, ktoré sú originálne nielen svojím dizajnom. Špeciálne povrchové úpravy sú ďalšou prioritou tohto luxusného nábytku do spálne, ktoré sa takisto premietnu v konečnej cene.

 

Postele v netradičnom dizajne

Kvalita, nádherný design, ale čo komfort? My áno a preto sa snažíme čo možno tie najviac komfortné postele pre vás nájsť. A dnes vám chceme predstaviť posteľ s komfortnými vankúšmi a taktiež nočnými stolíkmi po stranách zavesené na paneli. Budete tak mať s posteľou Mimizan všetko po ruke navyše sa budete môcť pohodlne oprieť. A to všetko obstaraním jedného kusu nábytku, ktorý patrí do ucelenej kolekcie a tak k posteli máte možnosť z výberu celého radu ďalších potrebných dielov nábytku.

 

Nábytek do ložnice Mimizan 

 

Kolekcia nábytku pod názvom Mimizan, ktorá vás môže osloviť hneď z viacerých dôvodov. Predovšetkým ako sme spomenuli elegantné prevedenie, ale aj voľba odtieňov, alebo v neposlednom rade aj veľmi vysoká kvalita. Posteľ s ohľadom na rozmer miesta na spanie je určená pre jednu osobu, ponúka sa tak využitie v spálni pokiaľ žijete "single", alebo s ohľadom práve na toľko trendy spojenia odtieňov pri "násťročných" využitích možné aj v študentskej izbe.

Spálňa mnohých možností

Kvalita nábytku je daná predovšetkým materiálom mdf dosky, ABS zakončením hranou, hrúbkou materiálu od 22 do 30 mm a celkovým spracovaním. Na kolekcie francúzskeho nábytku nemáme reklamácie, je síce drahšia, ale je kvalitná. Postele a ďalšie diely, ktoré do spálne patria a my vám teraz ponúkame, tak môžete využívať naozaj niekoľko rokov, nepocítite žiadne opotrebenie. Postele odporúčame s ohľadom na rozmer miesta na spanie pre jednu a dve osoby do stredne veľkého interiéru spálne a je možné si v identickom škandinávskom dizajne zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku. Na výber máte z niekoľkých typov komôd, skríň, ale aj ďalších doplnkov, ktoré vás svojim vlastným riešením rozhodne prekvapia.

 

Ložnice Curtys black     Ložnice Curtys white


Kolekcia pod názvom Curtys vám ponúka všetko pre vybavenie spálne. Môžete vyberať z niekoľkých rozmerov postelí, od postele pre jednu osobu, manželskú posteľ v strednom rozmere pre matrac o veľkosti 160x200 cm, ktorú vám ponúkame teraz, až po najväčší rozmer manželskej postele. Reliéfny povrch čela postele je rozhodne príjemným dizajnovým prvkom a tento prvok je taktiež spojovacím článkom medzi jednotlivými dielmi dostupnými v tejto kolekcii.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.