Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Malý priestor pre kuchyňskú linku?

Disponujete malou kuchyňou a neviete, kam všetko dať? A ako vôbec vyzerá ponuka kuchynských liniek, ktoré sú vhodné pre malé interiéry v nie práve šťastných pôdorysoch? Vyberať môžete z ponuky celých zostáv, alebo samostatných kuchynských skriniek, z ktorých vy sami si linku zostavíte tak, ako potrebujete. Oba spôsoby obstaranie nábytku do kuchyne sú veľmi obľúbené a cenovo vyrovnané. Ak sa nechcete púšťať do zložitejšieho výberu kuchynských skriniek, potom pri výbere kuchynskej linky venujte veľkú pozornosť jej rozmerom, predovšetkým potom jej šírke. Tradičné šírka kuchynskej linky sa pohybuje od 180 cm do 240 cm. Za zmienku potom ešte stojí rohové varianty, ale všetko je samozrejme otázkou pôdorysu vašej kuchyne.

 

 

Kuchynské linky jako zostavy

V ponuke kuchynských liniek ako zostáv nájdete návrhy, ktoré sú dané, nemožno teda nijako meniť a upravovať. Môžete však meniť poradie skriniek. Najčastejšími rozmery týchto zostáv sú šírky 180 cm a 240 cm, pre tých šťastnejší, ktorí predsa len disponujú väčším priestorom je tu ešte ponuka kuchyňou s šírke 260 cm. Najväčšiu ponuku kuchynských liniek pre malé interiéry predstavuje francúzsky výrobca, ktorý navyše zvolil veľmi moderný dizajn za viac ako dostupnú cenu.

 

Kuchyňská linka Manchester

 

Najčastejšie kuchynské linky malých rozmerov oslovujú mladých ľudí, ktorí žijú často v podnájme a na založenie rodiny sa ešte nechystajú. Skôr sa chcú venovať kariére a osobnému rastu. Takisto táto skupina ľudí rozhodne neholduje kulinárstve a tak jednoduchá kuchynská linka malých rozmerov je úplne postačujúce. Francúzsky výrobca často práve kuchynskej linky v minimalistickom, ale účelovom dizajnu ponúka a to za viac než príjemnú cenu.

 

 

Keď nie je miesto ani pre kuchynskú linku

Nevadí, máme pre vás ponuku veľmi praktických kuchynských skriniek, ktoré vám poskytnú riešenie za pár korún. Kuchynskej skrinky či barové pulty s možnosťou využitia aj ako jedálenského stola ponúka potrebné úložné priestory a zaberú len veľmi málo miesta. Cena? Bezkonkurenčná s ohľadom na funkčné, dômyselný dizajn, ktorý vám ponúkne niekoľko spôsobov využitia.

 

    

 

Skrinky do kuchyne sú veľmi pekné, nadčasové, dizajn možno označiť za minimalistický, úsporný. Ich ponuka je široká a tak si každý z vás môže vybrať z mnohých odtieňov a rozmerov. Stoly sú sklápacie, keď stôl nepotrebujete, jednoducho skrinku zatvorte. Pri troche fantázie sa dajú tieto multifunkčné skrinky využiť aj ako domáci pracovňu, kedy stôl využijete ako písací. Barový pult na druhej fotografiu môže tiež slúžiť aj ako optické rozdelené dvoch interiérov v jednej miestnosti.

 

Ak disponujete veľkým interiérom či už kuchyne, alebo obývacej izby, aj tu skrinky nájdu svoje uplatnenie. Treba vám chýba úložné priestory v kuchyni, na ktoré už vaše existujúce kuchynská linka nestačí, alebo chcete v obývacej izbe naozaj nejaký ten praktický barový pult. Využitie je možné nájsť celý rad pre dômyselné designy. V každom prípade s ponukou francúzskeho výrobcu či skôr jeho nadčasových designov sa pre každý interiér nájde riešenie.