Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Minimalistický dizajn nábytku

Žiaľ, nie každý z nás má pre vybavenie interiéru veľký priestor. Jednotlivé miestnosti treba zariadiť tak, aby boli funkčné, vzdušné a príjemné. A verte alebo nie, v dnešnej dobe to vôbec nie je žiadny problém. Ponuka najrôznejších multifunkčných designov, je veľmi široká a výrobcovia nábytku sa predbiehajú v najrôznejších stále nových nápadoch. Čo vám môžeme ponúknuť pre váš malý interiér na našich stránkach? Dnes budeme zariaďovať rozmerovo malú obývaciu izbu. 

Skrinky na zavesenie do obývacej izby

Jedným z možných a nutné podotknúť veľmi praktických riešení, je využiť v malom interiéri steny nie na zavesenie obrazov, ale nábytku. Pýtate sa ako? Dnešná ponuka obývacích stien sú to vlastne také stavebnice. A jedným z možných dielov je pre malé interiéry aj nábytok na zavesenie, ktorý ušetrí miesto v izbe na podlahe. Miestnosť tak nemusí byť, aj keď je malá, preplnená nábytkom. V takom priestore by ste sa potom cítili dosť stiesnene a nepríjemne.

 

    

 

Na fotografii máte malú ukážku systému zavesenia. Podlhovasté vitríny, ktoré si môžete na stenu zavesiť v ľubovoľnom počte, aj keď sa to nezdá, môžu smelo nahradiť komodu. Takto získané úložné priestory potom "odľahčia" danej miestnosti. Pre malé interiéry je vhodnejšie tiež voliť moderný, minimalistický dizajn viac, než napríklad štýlový, rustikálny, skrátka mohutné diely nábytku. Takýto nábytok by ani v malom priestore nevynikol v plnej svojej kráse.

 

 

 

Malé, ale funkčné kávové stolíky

Tiež ponuka konferenčných stolíkov, hovorme jej kávové stolíky, stojí za inšpiráciu. Do malého interiéru je lepšie voliť najrôznejšie zasúvacie stolíky, než mohutný veľký konferenčný stolík.

 

 

Veľmi vhodným riešením sa zdajú byť aj najrôznejšie bytové doplnky, v podobe regálových stien, do ktorých je možné ako úložný priestor zvoliť látkové boxy v ľubovoľnom počte a najrôznejších farbách. Ponuka je veľmi pestrá aj čo sa týka práve zvolených odtieňov. Bytové doplnky a rozkladacie konferenčné stolíky sú doménou nemeckého výrobcu, ktorého ponuka sa stala veľmi obľúbenou. Ako môžete sami posúdiť, ponuka je veľmi praktická a je možné aj pre malý interiér vytvoriť veľmi príjemné prostredie. Navyše na našich stránkach za príjemné ceny, vrátane dopravy zadarmo po celej republike.