Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné holandské sedacie súpravy

Kožené sedacie súpravy, nášho holandského výrobcu, sú komfortné, pohodlné, funkčné a nadčasové. Kožené sedacie súpravy ponúkajú vysokú kvalitu kože a kvalitu. Interiér obývacej izby, získa, či už s klasickou, alebo koženou rohovou sedacou súpravou originálny dizajn.

 

Flexibilné možnosti

Jednoduchá línia, kvalitná pravá hovädzia koža spojená s anatomicky navrhnutým dizajnom, kožené sedacie súpravy Click, bude iste mnohých z Vás aspoň inšpirovať. Jedna sa o sedaciu súpravu z mnohých, od nášho holandského partnera, ktorý ponúka vysokú kvalitu pod značkou Ankor. Kožená sedacia súprava ponúka veľmi flexibilné možnosti. Môžete si tak vybrať ako Vám vyhovuje počet miest na sedenie, teda môžete zvoliť dĺžku sedacej súpravy, alebo môžete zvoliť ľubovoľný počet kresiel. Veľmi moderný je aj kožený konferenčný stolík, ktorý dizajnovo doplní zostavu.

 

 

Rohová súprava

Rohová kožená sedacia súprava Dubai, ktorá ponúka vysoký komfort a veľmi elegantné prevedenie, Vás určite zaujme na druhej fotografii. Vysoký komfort, hlboké a mäkké sedenie, zaistí originálny charakter, poskytuje dlhotrvajúci tvar. Hmotnosť nábytku, jeho moderná forma v zariaďovaní modulárneho interiéru, umožňuje konfigurovať sedaciu súpravu Dubai, podľa individuálnych potrieb a voľného miesta. V cene rohové sedacie súpravy z pravej hovädzej kože sú tiež vankúše.

 

Nábytok Aldo, na svojom portáli, už neponúka kožené sedacie súpravy.