Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderné zrkadlo v byte

Každý dnešný moderný byt poskytuje zrkadlovým plochám veľký priestor. Fungujú v ňom nielen ako praktický doplnok, ale aj ako desénový prvok. Zrkadlo kupujeme najčastejšie do predsiení, kúpeľní, spální, ale dnes nie sú výnimkou aj v obývacích, či detských izbách. Úlohou zrkadla je oveľa viac zdobiť interiér ako informovať o tom, ako nám to pristane!

 

Zrkadlo v kúpeľni

Kúpeľňa je miestnosť, kde by zrkadlo rozhodne nikdy nemalo chýbať! V priestore kúpeľne dbáme predovšetkým na jeho funkčnosť, preto ho umiestnime tak, aby sa v nich spoľahlivo videl náš dvojmetrový tínedžer a na špičky si nemusela stúpať ani školou povinná dcéra. Napríklad kúpeľňový nábytok Acacia I, ktorý Vám predstavíme na prvej fotografii, ponúka v cene dve zrkadlá, dve umývadlá a skrinku v celkovej dĺžke 120 cm. Zrkadlá môžete zavesiť do ľubovoľnej výšky a vyjdete tak v ústrety všetkým členom domácnosti. Svetlý odtieň akácie ako dreva pôsobí príjemne predovšetkým v tmavých kúpeľniach. Moderný dizajn zase vyhovuje malým interiérom, teda zostava pre väčšinu zákazníkov napríklad panelákových bytov. Francúzsky výrobca kladie dôraz na detail a kvalitu.

 

 

Zrkadlo v predsieni

Aj tu, podobne ako v kúpeľni by zrkadlo chýbať nemalo! Zrkadlo v predsieni by malo odrážať celú postavu. Tam totiž plní funkciu prísneho strážca Vášho zovňajšku. Pamätajte na to, že v úzkej predsieni sa hodí zrkadlo umiestniť na širšej stene, na užší stene by nám miestnosť ešte viac predĺžilo. Predsieň 399178 na ďalšej fotografii s minimalistickým dizajnom je práve ideálna do malých interiérov predsiene. Kombinácia farieb svetlého orecha s bielym pololeskom patrí medzi trendy odtiene. V tomto farebnom prevedení môžete na našich stránkach zaobstarať ďalšie a ďalšie diely pre možné rozšírenie úložných priestorov Vašej predsiene, ako napríklad komody apod.

 

 

 

Zrkadlo v spálni

Súčasný dizajn posiela na pomoc klasickým zrkadlám aj ďalšie rôzne prvky, ako sú napríklad potlače. Ale najčastejšie zrkadlo v spálni nájdeme na šatníkovej skrini, alebo toaletnom stolíku. Tie sa všeobecne stali v poslednom roku veľmi populárne ako spôsob, kde umiestniť zrkadlo.

 

   

 

Malou ukážkou, sme Vám dnes predstavili zrkadlá v najviac využívaných priestoroch bytu, Zrkadlá dnes ale zdobí napríklad komody, konferenčné stolíky, alebo rôzne toaletky. Je len na Vás, kde si zrkadlo v byte umiestnite.