Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný dizajn francúzskych jedální

Samozrejme, nie všetci máme veľkosť interiéru v našom byte dostatočne veľký, aby sme si mohli dovoliť zaobstarať celú jedálenskú zostavu. Francúzsky výrobca, ale myslí aj na tento problém a preto väčšina jedální je na našom portále ponúkaná ako samostatné diely, čo znamená, že si do vášho interiéru zaobstaráte len tie kusy nábytku, ktoré vám váš priestor dovoľuje. Dnes vám chceme predstaviť ďalší netradičný dizajn v podobe jedální, od nášho francúzskeho výrobcu.

 

 

Moderný masív

 


Prírodný materiál v podobe nábytku je stále žiadaný, pre svoju originalitu a nezávadnosť. Nie všetkým zákazníkom, sa nábytok z masívu páči, či hodi do malých interiérov bytu. Francúzsky výrobca však ponúka nábytok z masívu, ktorý nemusí byť len staromódny, v jeho typickom štýle. Použitým materiálom je borovica, ktorá má povrchovú úpravu dokončenú prírodným olejom. Nábytok z masívu, francúzskeho výrobcu, je poňatý v modernom duchu a lahodí snáď každému oku. Nie inak je tomu u jedálne Ethan, ktorú vám predstavíme na nasledujúcej fotografii.

 

Jedáleň Ethan

 

Praktická mdf doska

 

To, že materiál mdf doska, je odolná voči mechanickému poškodeniu a je veľmi praktická na údržbu, vie snáď už každý zákazník. A práve na ďalšej fotografii, vám predstavíme jedáleň Nolita, z tohto materiálu. Celkovo pôsobí design jedálne veľmi moderne, vrátane zvoleného odtieňa francúzskym výrobcom a to odtieň bruges. Kolekcia nábytku Nolita ponúka aj samostatné diely pre vybavenie interiéru obývacej izby, čo dáva možnosť prepojenia oboch interiéru. Ak sa vám však bude Nolita vynímať kdekoľvek inde u vás doma, voľba je samozrejme na vás, rovnako ako možnosť obstarania jednotlivých dielov samostatne.

 

Jedáleň Nolita

Na našom portáli nájdete ďalší nábytok do jedální v kategórii Kuchyne a jedálne v sekcii Jedálenské sety. Nechcete celú jedáleň, potom vám postačí vyhľadávania v sekcii Jedálenské stoly  a Kuchynské a jedálenské stoličky. Nábytok Aldo, vám ponúka nábytok mnohých dizajnov a odtieňov.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.