Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný dizajn francúzskych jedální

Dnes Vám chceme predstaviť ďalší netradičný design v podobe jedální, od nášho francúzskeho výrobcu. Samozrejme, nie všetci máme veľkosť interiéru v našom byte dostatočne veľký, aby sme si mohli dovoliť zaobstarať celú jedálenskú zostavu. Francúzsky výrobca, ale myslí aj na tento problém a preto väčšina jedální je na našom portáli ponúkaná ako samostatné diely, čo znamená, že si do Vášho interiéru zaobstaráte len tie kusy nábytku, ktoré Vám Váš priestor dovoľuje.

 

Moderný masív, to je jeho imitácia

Prírodný materiál v podobe nábytku je stále žiadaný, pre svoju originalitu a nezávadnosť. Nie všetkým zákazníkom, sa nábytok z masívu páčil, či hodil do malých interiérov bytu. Francúzsky výrobca však ponúka nábytok z masívu, ktorý nemusí byť len staromódny, v jeho typickom štýle. Použitým materiálom je imitácia dreva borovice, ktorá má povrchovú úpravu dokončenú prírodným olejom. Nábytok z masívu, francúzskeho výrobcu, je poňatý v modernom duchu a lahodí snáď každému oku. Nie inak je to pri jedálni z ponuky výrobcu Gautier, ktorú Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii.

 

    

 

Praktická laminátová doska, zariaďujeme prakticky

Pokiaľ máte veľmi malú kuchyňu, máte odpoveď na otázku, ako čo najúspornejšie zariadiť jedálenský kút, kde by si šlo dať malé občerstvenie. Ak máte veľký interiér a potrebujete oddeliť spoločný priestor kuchyne a obývačky, potom ste tiež našli riešenie. Ale zostava industriálneho nábytku za viac ako príjemnú cenu je svojim využitím naozaj flexibilná, na ilustračnej fotografii uvádzame napríklad aj využitie ako pracovný kút. V dnešnom modernom bývaní sa fantázii medze nekladú.

 

 

 

Na našom portáli nájdete ďalší nábytok do jedální v kategórii Kuchyne a jedálne v sekcii Jedálenské zostavy. Nechcete celú jedáleň, potom Vám postačí vyhľadávanie v sekcii Jedálenské stoly a Jedálenské stoličky kuchynské. Nábytok Aldo, Vám ponúka nábytok mnohých designov a odtieňov.