Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný jedálenský stôl

Ponuka jedálnych stolov na Aldo nábytku, predstavuje snáď nábytok vo všetkých designoch. Jedálenské stoly ponúkajú jednoduché, môžeme povedať až strohé línie, ktoré sú však stále častejšie našimi zákazníkmi vyhľadávané. Jedálenské stoly v modernom dizajne vhodne doplní interiér kuchyne a jedálne, ale vďaka vysokej kvalite aj reštaurácií a kaviarní.

 

 

Jedálenský stôl obdĺžnikový

 

Jedálenský stôl Viktor 3 je rozkladacím stolom, je teda veľmi praktický. Jedálenský stôl svojim dizajnom príjemne doplní interiéry väčších kuchýň a jedální, ktoré majú komponenty vyrobené z dreva, či prírodný odtieň. Jedálenský stôl je veľmi kvalitný o čom svedčí jeho spôsob spracovania. Jedálenský stôl Viktor 3 je vyrobený v kombinácii dvoch materiálov a práve touto kombináciou sa zvyšuje jeho kvalita. Jedálenský plocha stola je vyrobená z laminátovej dosky, ktorá je odolná voči poškodeniu viac, než mäkké drevo. Hrany a nohy jedálenského stola sú vyrobené z masívu, čím zase umožníme vyfrézovanie stola a určitý dizajn.

 

 

Jedálenský stôl oválny

 

Máte radi zaoblené tvary? Zaoblené tvary sú predovšetkým bezpečné pre rodiny s malými deťmi, a ako iste mnohí z vás už vedia, ostré rohy môžu byť dôvodom mnohých poranení. Riešením môže byť dizajn, ktorý ostré hrany nemá, teda guľatý, alebo oválny tvar. Predstavujeme jeden z mnohých dostupných návrhov na našich stránkach, moderný jedálenský stôl v oválnom tvare a trendy odtieni bielej, ktorý možno tiež rozložiť na väčšiu šírku a to od 140 cm až na 180 cm. pre tento typ dizajnu je rozklad v celku netypický. Nemecký výrobca pre zaručenie vysokej kvality zvolil ako materiály pre jeho výrobu mdf dosku, vlastnosťami neporovnateľné s laminom a pre pevnosť a dostačujúcu nosnosť stola konštrukciu z kovu. Nemenej potom ku kvalite prispieva povestná precíznosť výrobcu a jeho zmysel pre zodpovednosť voči vám, zákazníkom.

 

 

Jedálenský stôl okrúhly

 

Jedálenský rozkladací stôl Jiří v guľatom tvare nie je v ponukách výrobcov často, preto sme radi, že môžeme tento stôl guľatý umiestniť na náš portál. Po rozložení získa jedálenský stôl tvar oválu, kde je dostatok místatek pre štyri osoby. Jedálenský stôl je vyrobený z laminátovej dosky, ktorá je cenovo dostupná. Jedálenský stôl je vhodný do malých priestorov kuchýň a jedální. Varianta okrúhleho jedálenského stola je vhodná pre dvojčlenné domácnosti, kde nie je potrebné umiestňovať veľké jedálenské stoly. Guľatý tvar je decentný a milý a po rozložení stôl premeníme v klasický jedálenský stôl pre štyri osoby. Mechanizmus pre rozloženie jedálenského stola je veľmi jednoduchý pre manipuláciu. Jedálenský stôl patrí ku kvalitným a reklamácie sú minimálne. Na výber máte z 16 najrôznejších odtieňov, ktoré verne imitujú drevo.

 

 

Výhodou ponuky jedálenských stolov od Alda je fakt, že v rovnakom dizajne a morenia dreva možno ku každému stolu kúpiť aj jedálenskú stoličku. Čím si sami môžete zostaviť jedálny set. Predstavujeme tiež širokú ponuku jedálenských setov už zostavených, ktoré ponúkajú ďalšie a ďalšie možnosti v oblasti moderného, trendy bývania.