Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný nábytok využijete pre deti i dospelých

Sú aj také kolekcie nábytku, ktoré využijete pre vybavenie interiéru detí i dospelých. Príkladom je rozhodne kolekcia nábytku Sherwood, ktorá ponúka široký výber z ponuky samostatných dielov a tie možno využiť ako pre vybavenie detskej izby, študentskej izby, tak napríklad aj kancelárie. Nábytok je veľmi moderný a dané diely si môžete vybrať hneď z niekoľkých odtieňov ladených do prírodných tónov. Kombináciou pre vybavenie interiéru je celý rad, pretože ponuka samostatných dielov je jedna z najväčších. Kolekciu vám dnes chceme predstaviť a príjemné je aj to, že tak nadčasový a príjemný dizajn ponúka francúzsky výrobca za veľmi dostupnú cenu.

 

 

Nábytok do detskej izby

Veľmi často sa kolekcia Sherwood vyhotovuje do detskej izby školáka či školákov. Kolekciu využijete aj pre vybavenie detskej izby dvoch detí, pretože v základnej ponuke je detská posteľ s prístelkou. Ak nemáte príliš veľkú miestnosť pre vybavenie detskej izby dvoch detí, posteľ s prístelkou je ideálnym riešením. Minimálne tak ušetríte miesto za druhou samostatnú posteľ. V priebehu dňa potom môžete druhé lôžko v podobe šuplíku s matracom jednoducho pod posteľ zasunúť a tým sa uvoľní miesto deťom na hranie. Detské postele s prístelkou patrí k veľmi obľúbeným riešením v malých interiéroch. Druhou možnosťou úspory miesta je potom poschodová posteľ, ale tú bohužiaľ kolekcia Sherwood neponúka.

 

   

 

Ako sami môžete posúdiť na fotografiách, dizajn je veľmi jednoduchý, ale účelový. Nábytok nepostráda akési mohutnosti a nechýba ani moderné úchytky v striebornom prevedení. Netradičné je tiež široká ponuka najrôznejších typov regálov, ktoré uplatníte predovšetkým v študentskej izbe. Páči sa nám svetlý odtieň duba na fotografiách, ktorý je vhodný do každého typu interiéru, ale tiež ako pre chlapcov, tak pre dievčatá. Stačí len malá obmena vo vybavení pomocou adekvátnych dekorácií. Tie môžu určiť, pre koho detskú izbu bude.

 

 

Nábytok do kancelárie kolekcia Manchester

Kolekcia nábytku Manchester sa nám pre vybavenie kancelárie obzvlášť páči. Písací stôl je dostatočne veľký a tak ponúka pracovnú plochu vhodnú aj pre dospelú osobu. Príjemný a na vybavenie kancelárie nič nekazící je aj odtieň duba a nezabudnime na širokú ponuku rôznych regálov. Najlepšie bude uviesť niekoľko príkladov možného vybavenie kancelárie prostredníctvom dizajnových návrhov.

 

    

 

Samozrejme, že sa jedná len o návrhy a vďaka širokému výberu samostatných dielov môže byť podoba tej vašej kancelárie úplne odlišná. Využiť môžete aj šuplíkovú komodu, alebo šatníková skriňa, ktorá je tiež veľmi často súčasťou kancelárie. Je dobre, keď kolekcie akéhokoľvek nábytku ponúka viac možností, možno tak vybaviť veľké i malé interiéry.

A navyše nezabudnime, že kolekcia nábytku Sherwood to nie je len imitácia svetlého dreva dub, ale aj množstvo ďalších odtieňov. Obľúbený je dub vulcano, ktorý je tmavý a veľmi vhodný do interiéru plné slniečka. Naopak svetlý dub, ktorý sme uviedli v dnešnom článku môžete využiť aj v tmavších miestnostiach bez slniečka. Flexibilný výber moderného nábytku za dostupnú cenu, to je ponuka francúzskeho výrobcu na nábytku Aldo.