Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Moderný záhradný nábytok a doplnky

Ak hľadáte elegantné riešenie pre vašu záhradu, na našom e-shope si vyberte zo širokej ponuky záhradného nábytku na príjemné posedenie s priateľmi, ale aj zo širokej ponuky záhradných doplnkov v podobe keramických kvetináčov, osvetlenia, hojdačiek a záhradných vankúšov. Ponuka nemeckého výrobcu je síce drahšia, ale ponúkame vám tú najvyššiu možnú kvalitu, ktorú som pre vás bol schopný nájsť. A naši pravidelní zákazníci vedia, že nábytok Aldo kladie veľký dôraz na kvalitu všetkých kolekcií, ktoré vám prostredníctvom nášho portálu prinášame. Dnes vám chceme predstaviť kolekcie určené pre vašu záhradu, ale aj napríklad terasu, balkón, či zimnú záhradu. Ponuka je veľmi zaujímavá, mnoho designov môžeme označiť za nadčasové, netradičné, ale aj veľmi štýlové v rustikálnych duchu.

 

 

Záhradné kvetináče

Spoločným menovateľom pre kategóriu záhradných kvetináčov je materiál. Všetky kvetináče v ponuke sú keramické. Nájdete tu širokú škálu odtieňov, veľkostí a tvarov. Keramika je najčastejšie používaným materiálom pri výrobe kvetináčov a váz na záhradu, teda exteriér. Materiál je odolný voči poveternostným vplyvom a kvetinám svedčí aj pórovitý povrch, ktorý je priedušný. Práve preto nájdete väčšinu kvetináčov predovšetkým keramických.

 

Záhradné vankúše odolajú vetru, dažďu

Ak kupujete záhradný nábytok a priamo od výrobcu neponúka dekoratívne vankúše po ktorých tak túžite, skúste si vybrať z našej ponuky. Vankúše určené pre vonkajšie použitie sú z pevnej látky, majú samozrejme snímateľný poťah a všeobecne sú vyrobené tak, aby odolali neduhom záhradného používania.

 

Záhradné osvetlenie, olejové lampy

V tejto kategórii nájdete naozaj nevšedné a predovšetkým nadčasové doplnky pre vašu záhradu. Osvetlenie v podobe balónov do jazierka, praktické led osvetlenie ako sú dekoratívne lampy, alebo olejové osvetlenie, ktoré dodá vášmu posedenie nečakanú romantickú atmosféru.

 

 

 

Záhradný nábytok v širokom výbere designov a materiálov

Ponuka je naozaj veľká a vybrať si môžete snáď zo všetkého, na čo si len spomeniete. Samozrejmosťou sú ratanové kreslá, ratanové stoly, ale aj drevené záhradné stoličky v modernom dizajne, ktoré možno doplniť rôznymi tvarmi záhradných stolov. Záhradný nábytok na našom portáli patrí môžeme povedať k tým drahším, ale jeho kvality oceníte predovšetkým tým, že je naozaj na niekoľko desiatok rokov. Pravdou je, že cena sa tiež odvíja od dizajnu a jeho prepracovanosti. Design záhradného nábytku patrí k veľmi nadčasovým, v mnohých prípadoch sa jedná o veľmi originálne kolekcie.

Dúfame, že ponuka prevažne nemeckého výrobcu, samozrejme v prevedení s jeho povestnou precíznosťou, vás aj napriek vyššej cene osloví. Na nábytku Aldo vždy dávame prednosť kvalitným kolekciám aj cez vyššiu cenu. Nábytok predsa nechce nikto z nás meniť každý rok.