Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok ako originálny kus do vášho interiéru

V posledných rokoch výrobcovia nábytku či skôr dizajnéri nábytku predstavujú úplne nové poňatie bývania. V mnohých prípadoch sa jedná už o umenie, nie len obyčajný sektorový nábytok. Dizajn nábytku ide neustále dopredu a druhou sférou, na ktorýúje vyvíjaný veľký tlak je takisto využitie nábytku. A tak pribúda multifunkčných designov, nábytok je možné využiť na mnoho spôsobov a tým tak veľmi ušetriť miesto v danom interiéri. Dnes vám chceme predstaviť najnovšie a najoriginálnejšie diely či kusy nábytku, ktoré vás možno v mnohých prípadoch naozaj prekvapí.

 

Pracovné stoly, nábytok na písanie, na stolovanie a ďalšie ..

Francúzsky výrobca napríklad v tomto roku úplne novo pristúpil k návrhu písacích stolov. Snažil sa navrhnúť taký dizajn, aby písací stôl našiel uplatnenie aj pre rad iných činností. A tak máme písacie stoly, ktoré využijete ako jedálenský stôl, alebo dokonca toaletný stolík. Pre majiteľov malých interiérov je tu ponuka akýchsi komôd na postavenie ku stene, kedy po otvorení prednej časti, ktoré majú podobu šuplíkov, získate písací stôl.

 

   

 

Nábytok na fotografiu využijete na mnohé činnosti. Trebárs ako toaletný stolík, ako komodu v predsieni pre odkladanie kľúčov, pošty a iných drobností, alebo jednoducho len ako komodu v mieste, kde je príliš prázdno v danom interiéri. No a v neposlednom rade ako môžete vidieť po odklopení prednej časti je tu miesto pre umiestnenie notebooku. Samozrejme, že ak z domu pracujete veľa a často, potom je toto riešenie nedostačujúce, je potom lepšie aj za cenu priestorových strát zaobstarať veľký, klasický písací stôl s úložným priestorom. Ale ak sa chcete len sporadicky z domu niekedy na internete na niečo pozrieť, prečo do malého interiéru zhotovovať veľký písací stôl, ktorý už k ničomu inému nevyužijete. S týmto nábytkom v podstate nikto nespozná, že písací stôl doma máte a navyše moderný dizajn môže príjemne oživiť interiér.

 

Ste kutilovia? Radi si veci robíte sami? Ste ženy, ktoré sa venujú ručným prácam? Alebo proste len potrebujete nejaké pracovné miesto pre všetkých členov domácnosti? Chodí vaše dieťa na vysokú školu kde je tiež rysovanie či iné na priestor a pracovnú plochu náročné učenie? Potom je tu ďalší z veľmi netradičných dizajnov a vy sami posúďte na fotografiu multifunkčnosť a nadčasové riešenie úložných priestorov pri písacom stole alebo môžeme tiež povedať pracovného pultu?

 

 

Úložný priestor je tu riešený naozaj fenomenálnym spôsobom. Šuplíky či môžeme povedať priehradky rotujú okolo svojej osi, sú tak veľmi pohodlné. Aj ľavá časť stola ponúka úložné priestory v podobe odkladacích políc a dokonca aj zadnú časť stola. Výhoda tohto dizajnu. všetko máte pekne blízko pri ruke.

  

Nové, netradičné povrchové úpravy nábytku

Tiež odtiene, dezény či ako hovoria odborníci povrchovej úpravy nábytku zaznamenali veľké zmeny. Už dávno neplatí, že ponuka farieb je dub, buk, breza, javor, biela a čierna. Dnes každý výrobca nábytku má svoju vlastnú paletu odtieňov a neustále sa vymýšľajú nové a nové úpravy. Tiež je už bežné zaobstarať nábytok v danom odtieni ešte sa vzorom, ako napríklad u komody s šuplíky na fotografiu, ktorá znázorňuje geometrické tvary a matematické vzorčeky. pre školáka, ktorý matematiku miluje rozhodne dobrá voľba.

 

   

 

Netradičné povrchové úpravy môžu dať danému interiéru úplne iný význam, pomocou farieb môžete interiér veľmi zmeniť, rozjasniť. Najviac to potom platí pre interiér detskej izby, ktorý by mal byť veselý a farebný. Dnes je skôr problém z tak širokej ponuky odtieňov vybrať a určite pamätajte na zlaté pravidlo, že menej znamená viac. Pre zariaďovanie interiéru je to potom určité zladenie odtieňov, aby každý pes nebol iná ves. Ponuka nových, prekvapujúcich designov a odtieňov sa z roka na rok rozrastá a veríme, že každý si v ponuke nájde svojho favorita.