Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo v Novom roku

Milí zákazníci,

tak ako sme pre vás boli k dispozícii v priebehu vianočných sviatkov na našich e-mail adresách pre prípadnú radu, či pomoc pri výbere nábytku, tak aj dodanie nábytku začíname hneď po Novom roku. Prvý rozvozy nábytku, ak patríte k tým, ktorí využili našej akčnej ponuky výpredaj detského nábytku, je naplánovaný už na 3-4.01.2014. Teda hneď prvý víkend po sviatkoch. Samozrejme tento prvý závoz sa týka ponuky nábytku skladom. A tiež v Novom roku 2014 vám nábytok privezieme úplne zadarmo v rámci celej slovenskej republiky.

A čo nás čaká v Novom roku? Samozrejme nové kolekcie nábytku od francúzskych, nemeckých a holandských výrobcov. Ďalej sa budeme snažiť prinášať a pre vás vyhľadávať tie najdômyselnejšie designy. V pláne je tiež rozšírenie ponuky bytových doplnkov a dekorácií a tiež sme si dali záväzok ešte viac skrátiť termíny dodania, teda ďalej pracovať na rozšírenie ponuky nábytku skladom. Práca nás čaká opäť veľa a sme tomu radi. Po celý rok 2014 (aj keď naša politická scéna neustále podmienky zhoršuje), sa budeme snažiť ďalej ponúkať už spomínanú dopravu zadarmo po celej republike a to platí aj pre našich zákazníkov z Čiech. Zmení sa tiež reklamačný poriadok s ohľadom na novelizáciu zákona na ochranu spotrebiteľa. Je toho teda naozaj veľa, čo nás spoločne v Novom roku čaká. Verme, že snáď bude zase o niečo lepší ako ten minulý.

 

 

Patrová postel Bibliobed     Dětská postel Tobo

 

Všetkým našim súčasným, ale samozrejme aj tým novým zákazníkom, ktorí nás ešte moc nepoznajú, prajeme do Nového roka predovšetkým zdravie a veľa lásky. Pretože nič iné nie je dôležitejšie ako tieto dve základné potreby pre šťastný plnohodnotný život.

 

Váš nábytok Aldo