Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Mezo do všetkých interiéru

Dnes si predstavíme nábytok, ktorý ponúka veľký výber samostatných dielov na zostavenie jedálne, alebo obývacej izby. Nábytok pôsobí vďaka hrúbke obvodových korpusov veľmi pekne, stabilne a impozantne. Z jednotlivých dielov si môžete zostaviť aj jedáleň s obývacou izbou ako jeden interiér, ktorý predovšetkým oslovia majitelia malých interiérov. Systém je novinkou na Nábytku Aldo.

 

Jídelní stůl Travis

 

Ako na malé interiéry?

Ak chcete mať moderný interiér podľa posledných trendov bývania, potom kolekcia nábytku do jedálne, ale aj obývacej izby od francúzskeho výrobcu, vám môže mnohé splniť. Nielen moderné jednoduché línie daných dielov, ale aj netradičný odtieň a efektné, praktické riešenie práve pre malé interiéry.

 

     

 

Návrh zostavy na fotografiu môže veľmi vkusne a nenásilne vyplniť malý interiér napríklad panelákového bývania, kedy dodaním sedacej súpravy k televíznej stene a jedálenskému stolu, vznikne spoločný priestor riešiaci hneď dva interiéry naraz. Samozrejme jedáleň s obývačkou, harmonicky a vkusne zladené interiéry vďaka jednotnému dizajnu nábytku.

Ale môžete si zaobstarať tiež napríklad len televíznu stenu a k nej si z našej ponuky vybrať ďalší nábytok z kolekcie, ak je váš interiér väčší, alebo chcete len nábytok do obývačky. Materiálom je laminátová doska v odtieni šedý dub - tmavo šedá. Pastelová farba tmavo šedá je príjemným efektným doplnením.

Keď je v obývačke dostatok miesta

Všetky diely nábytku uvedené v zostave obývacej izby na fotografii, ako jednom z možných návrhov, si môžete zaobstarať samostatne. Flexibilný výber s ohľadom na rozdielnosť interiéru každej domácnosti je veľmi obľúbenou formou nákupu.

 

 

 

Kolekcia z Francúzska ponúka aj nábytok na vybavenie jedálne, alebo praktickú televíznu stenu pre malé interiéry, ostatne ako sme už uviedli. Na priložených fotografiách môžete sami posúdiť, ako francúzsky výrobca navrhol všetky dostupné možnosti riešenia vášho bývania, ktoré je šité na mieru akémukoľvek pôdorysu danej miestnosti.