Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok pre obývačku - komoda

Obývacia izba by mala byť srdcom každého domu, pretože táto miestnosť zastáva funkciu rodinnú, spoločenskú, kultúrnu, odpočinkovú, sviatočnú aj reprezentatívnu. V obývačke sa spravidla stretáva celá rodina, organizujú sa tu rodinné oslavy a priateľské sedenie. Moderným koncepčným riešením obývacej izby je vytvorenie dokonalého priestoru, ktorý bude disponovať dostatočným prísunom denného svetla, vzdušnosťou a voľnosťou. K aktuálnym nábytkovým trendom patrí minimalistické poňatie, jednoduchosť a hladkosť nábytkových línií. Masívne a mohutné nábytkové steny sú nahradené nízkymi televíznymi stolíky, vitríny s porcelánom alebo sklom nahradili jednoduché police alebo menšie komody. Dôraz sa kladie predovšetkým na vzdušnosť a odľahčený priestorový vzhľad s cieľom zdôrazniť jednotlivé solitérne nábytkové prvky.

 

Zaujímavý solitér - komoda

 

Bývanie sa pochopiteľne prispôsobuje potrebám svojich užívateľov a vybavenie obytného interiéru ide ruka v ruke s dobou. Niektoré spôsoby bývania ale stále pretrvávajú, alebo sa vďaka svojej obľúbenosti vracia a stávajú sa módou. Skúste sa zamyslieť nad "komodou". Nie je to ani skriňa, ani izbová stena. Je to praktický kus nábytku, ktorý dokáže byť veľmi zaujímavým solitérom. Komoda je veľmi tradičný druh nábytku, ktorý zaujímal pevné miesto v obytnom interiéri. Nie je bezpodmienečne nutné riešiť vybavenie obývacej izby jedným monolitním kusom nábytku typu izbová stena. Zaujímavým spôsobom je použitie solitérnych nábytku, ktoré samy o sebe dobre vyzerajú a dokážu tiež dobre fungovať. A komoda je jedným z nich. Máme pre vás ideálne riešenie, ak si chcete vybaviť interiér obývacej izby, ale tiež treba jedálne podľa vlastných potrieb, tak, aby vášmu interiéru bol na mieru. Najlepšie a najrýchlejšie interiér vybavíte výberom z ponuky zo samostatných dielov v rovnakom dizajne a odtieni. Ale obývacia izba z dielov má samozrejme rad ďalších výhod, o ktorých si postupne povieme. Cieľom nemeckého výrobcu pri návrhu kolekcie Absoluto bolo navrhnúť jednoduchý, účelný a cenovo dostupný nábytok. Ako materiál zvolil laminátovou dosku, ktorá môže ponúknuť nízku cenu, a kvality docielil svojou precíznosťou výroby. Výsledkom sú diely nábytku dostupné všetkým.

Obývacia izba Absoluto II - diely

 

Úložný aj odkladací priestor

 

Komoda slúži v prvom rade ako úložný priestor. Je to svojho druhu nízka skriňa, ktorej hornú plochu je možné využiť aj pre odkladanie rôznych predmetov - podobne ako policu, pre ich vystavenie, alebo iné pevné umiestnenie. Vázy, knihy, televízia alebo HI-FI súprava, prípadne ozdobné či dekoratívne predmety. To všetko sú drobné zariaďovacie predmety, ktoré môžu komodu a poťažmo celú miestnosť "zabývať". Ak zvolíte dyhovanou komodu, potom si dávajte pozor pri odkladanie horúcich a vlhkých predmetov typu šálku čaju, pohár vody atď. Vlhko a teplo sú spoľahlivé nástroje na ničeniu povrchu dyhovaného nábytku. Dyha sa môže odlepiť, môžu sa objavovať "bubliny" alebo len "kolesá" ako stopy po šálkach či pohároch. Za bezkonkurenčnú cenu ponúka francúzsky výrobca vďaka novej technológii výroby, nábytok z dubového dreva. Prírodný materiál pritom zostáva zachovaný, rovnako ako povrchová úprava prírodným voskom. Komoda je však vyrobená z menších, čiastkových dielov dreva dub, nie celých dosiek. Tieto kúsky dreva sú potom špeciálnou metódou a za pomocou tlaku formované do celkov slúžiacich na výrobu nábytku, ktorým treba práve komoda na fotografii. Navyše pre milovníkov tohto materiálu, pre ktoré je predsa len dubový masív drahý, je kolekcia Adam riešením.

 

Komoda drevená Adam 0698EN14

 

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.