Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z masívu a jeho prednosti

Dnes si povieme niečo o nábytku z masívu do detskej izby. Je to ponuka samostatných dielov nábytku, z ktorých si sami môžete zostaviť na základe vašich potrieb detskú izbu snov. Povrchová úprava bezfarebným, vodou riediteľným lakom nič nekazí na zdravotné nezávadnosti, ba naopak. Vybrať si môžete najrôznejšie designy písacích stolov, postelí, skríň a pod. Výrobným materiálom je borovica. Dajte deťom do izby zdravie. Ponuka detského nábytku z masívu je od nášho partnera, belgického výrobcu. Nemecký výrobca, ako autor návrhu, kladie dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosť vašich detí. Pre kvalitu je tu záruka v jeho precíznosti, pre zdravotnú nezávadnosť samotné drevo borovice s povrchovou úpravou vodou riediteľným lakom. Pre bezpečnosť vašich detí potom treba aj to, že všetky hrany nábytku sú oblé. na výrobu nábytku používa drevo borovice bez kazov a riadne vysušené, čím zamedzí neskorším prasklinám v nábytku.

 

    

 

Postele z masívu

Postele z masívu, majú jednu veľmi príjemnú prednosť. Postele z masívu sú ekologickým produktom. Na našom e-shope, nájdete postieľky pre najmenších, klasické postele aj postele poschodové. Záleží len na veľkosti detskej izby a samozrejme na tom, či detská izba obýva jedno, alebo dve deti. Posteľ, ktorú vám predstavíme na prvej fotografii je naozaj originálna. Okrem toho, že ponúka spanie vašim ratolestiam, tak určite oceníte úložný priestor pod posteľou v podobe šuplíkov. Ponuka postelí z masívu a detských izieb z masívu je na našom portáli veľmi široká.

 

    

 

Skrine z masívu

Šatníková skriňa z masívu zútulní každú detskú izbu z masívu svojim prirodzeným vzhľadom. Skriňa z masívu nie je náročná na údržbu, aj po niekoľkých rokoch je kvalita dreva nezabudnuteľná. Vydáva príjemnú vôňu, ide neustále s dobou, hlavne dnes, kedy sa stáva masív trendom ako jeden z možností obstarania ekologického nábytku. Masív je prírodný materiál, ktorý postupom času mení svoj vzhľad. Hovoríme tu o farbe, ktorá počas troch rokov zmení svoj vzhľad zo svetlo žltej na tmavo žltú. Potom už sa jej odtieň nemení a zostáva rovnaký. Zaobstaraním šatníkovej skrine z masívu máte garanciu, že vašim deťom bude slúžiť dlho do dospelosti.

 

    

 

Komody z masívu

Ďalším nepostrádateľným solitérom v detskej izbe je určite komoda. Deti nemajú nikdy dostatok úložného priestoru, či už na oblečení, alebo iné detské potreby. Na výber máte rôzne druhy komôd, od dvierkových, až po šuplíkové. Masív je veľmi vyhľadávaným sortimentom nábytku, preto aj my rozširujeme ponuku nábytku z masívu za veľmi príjemné ceny. Drevo sa nenabíja staticky, nie je náročné na údržbu a príjemne vonia. Vaše deti sa v detskej izbe zariadenej z masívu budú cítiť veľmi príjemne a čo je podstatné, je fakt, že budú žiť zdravo! Pre svoju zdravotnú nezávadnosť a prírodný dizajn je komoda vhodným doplnením interiérov detských izieb. Ale nielen pre jej kvality je toľko obľúbeným dielom nábytku. Nemecký výrobca ponúka možnosť výberu možná pre niekoho v prekvapujúcich odtieňoch.

Písacie stoly

Jediný solitér, ktorý nám ešte chýba na to, aby detská izba bola zariadená so všetkým, je stôl. Písací stôl z masívu, ako aj ostatný nábytok z tohto materiálu, patrí k "ekologickým". Nábytok z masívu, niekedy sa používa nábytok z dreva, je vyrobený z prírodného materiálu. Povrchová úprava prevedená bezfarebným lesklým, alebo matným lakom, vo väčšine kvalitného nábytku z masívu, vodou riediteľným. A čo možno naozaj neviete je aj možnosť obstarania písacieho stola opäť v pastelových farbách.