Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z masívu v modernom dizajne I

Možno mnohých z vás odrádzalo, či stále odrádza od obstarania nábytku z masívu jeho typické prírodné sfarbenie podľa použitého dreva a klasický, štýlový dizajn. Ale dnešná ponuka nábytku z masívu to sú, čo možno mnohí z vás nevedia, tiež moderné designy v najrôznejších odtieňoch. Vďaka našej spolupráci s nemeckým výrobcom vám prinášame veľmi zaujímavé kolekcie z dreva borovice.

 

 

Detské izby z masívu

Medzi najpredávanejšie sa pre kategóriu nábytku z masívu samozrejme zaradili detské izby a detský nábytok. Prečo samozrejme? Keďže všetkým rodičom záleží na tom, aby ich deti vyrastali pokiaľ možno v zdravotne nezávadnom prostredí. A taký nábytok z masívu je. Drevo samo o sebe je prírodný materiál a výrobcu ako povrchovú úpravu zvolil vodou riediteľný lak, ktorý zachováva zdravotnú nezávadnosť materiálu.

 

 

 

Výrobca pre masív tiež často používa spojenie s druhým, nemenej kvalitným materiálom, mdf doskou. Predovšetkým potom mdf dosku umiestňuje na plochy, ktoré sú vystavené veľkému zaťaženiu (pracovná doska písacieho stola) a drevo by mohlo byť čoskoro častým používaním zničené. Medzi odtiene, ktoré ste si pre novodobý masív obľúbili patrí transnparentná biela vo spojení s modrou, alebo ružovou farbou.

 

 

Drevené postele pre deti i dospelých

Veríme, že práve postele ako nábytok z masívu v modernom dizajne prekvapí najviac. Výrobca sústredil svoju pozornosť na praktický návrh. Preto väčšina postelí či už do spálne, alebo detskej izby disponuje veľkým množstvom úložných priestorov v podobe šuplíkov. Pre detské postele často tiež môžete zvoliť variantu so zásuvkou ako formou prístelky, teda využijete šuplík ako miesto pre ďalšie spanie. Riešenia, ktoré určite prídu vhod majiteľom malých bytov, miestností.

 

 

Boli by sme radi, keby vás naša ponuka moderného nábytku z masívu milo prekvapila. Záverom snáď niečo málo ku kvalite nemeckého výrobcu. Kolískou masívu už niekoľko desiatok rokov je práve oblasť alpského podhoria. Tiež tu sa štýl, dizajn nábytku z masívu v jeho známej podobe zrodil. A kto iný by mal kvalitný nábytok z dreva borovice prinášať ako nemeckí a rakúski výrobcovia, ktorí majú mnohoročné skúsenosti.