Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nakupujte prehľadne na Aldu

Milí zákazníci,
pre maximálne zjednodušenie a správny výber nábytku sme rozšírili a tiež zmenili parametre výrobkov. U každého produktu tak nájdete rýchly a jednoduchý prehľad tých najdôležitejších parametrov, ktorými bezpochyby sú rozmery, odtieň, materiál, kvalita a spôsob dodania. U postelí tiež nájdete informáciu, či cena postele je i s roštom, matracom, alebo iba s roštom. Detský nábytok na Aldu, ktorý je tu zastúpený v tej najvyššej miere, obsahuje tiež parametre, z ktorých sa dozviete, či je detský nábytok ponúkaný ako celok, alebo ako modulový systém, po jednotlivých dieloch.

 

 

 

Nábytok Aldo, radí a odporúča

Parametre Aldo, odporúčajú a označujú nábytok, ktorý má priaznivú cenu, alebo ponúka niečo netradičné, nové. Týmto parametrom často označujeme multifunkčný detský nábytok. Snáď najlepším príkladom je detská postieľka, ktorú možno vo vhodnom veku dieťaťa rozložiť na detskú izbu. Unikátny, moderný spôsob riešenia vášho bývania, ktorý nájdete, práve na nábytku Aldo. Multifunkčný nábytok je tiež ekonomickým, výhodným nákupom, kedy vďaka multifunkčnosti môžete ušetriť kopu zbytočných výdavkov. A dostávame sa tak k ďalšiemu z parametrov - výhodný nákup. Tu sa snažíme upozorniť na výrobky, ktoré ponúkajú veľmi priaznivú cenu, alebo sú v zľave. V prípade nábytku z masívu sa snažíme vždy uvádzať tvrdosť dreva, povrchovú úpravu a prípadné morenia. Záhradný nábytok je rozšírený u parametrov výrobku o informáciu, či a v ako vysokej miere je odolný proti poveternostným vplyvom. 

 

 

Výhody na Aldu

V prípade, že nábytok je dodávaný v demonte, túto skutočnosť taktiež nájdete v parametroch výrobkov. Namontovaný nábytok sa dodáva u niektorých výrobkov z masívu, rustikálny nábytok a záhradný nábytok, kedy je demontáž ťažko uskutočniteľná. A s tým súvisiace opätovná montáž. Zmenu sme urobili aj v umiestnení parametrov výrobkov, ktoré už nenájdete v spodnej časti stránky pod textom, ale priamo pod fotografiou daného produktu, čím sa ponúka možnosť lepšej predstavivosti o nábytku. Veríme, že pripravované zmeny, ktorých v tomto roku nebude málo, vám všetkým uľahčí a zrýchli hľadanie toho, čo potrebujete. A samozrejme je tu pre vás naša bezplatná, zelená telefónna linka,  + 420 724 777 014 ktorú môžete využívať 24 hodín denne, sedem dní v týždni.