Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nemecké designy posteli s úložnými prostoty

Nemecký výrobca, prichádza na náš trh s neuveriteľnými designy posteli, ktoré ponúkajú veľmi moderný štýl a pritom sú vyrobené z kvalitného masívu. Čo je ale prioritou týchto, či už manželských postelí, alebo detských postelí, je množstvo úložných priestorov, ktoré sú vyriešené naozaj originálnym spôsobom.

 

 

Postele do spálne

V kategórii spální sme postele rozdelili hneď do niekoľkých skupín. Podľa veľkosti, podľa ceny, ale aj na postele s úložným priestorom. Kategórie postelí s úložným priestorom príde vhod predovšetkým tým z vás, ktorí nedisponujete príliš veľkým priestorom pre zariadenie spálne.

 

Manželská postel Lanka white

 

Posteľ s úložným priestorom, to je najčastejšie posteľ so šuplíkom. V našej ponuke máte možnosť zaobstarať šuplík jeden či dva z každej strany postele, šuplíky po celej dĺžke postele alebo len z časti postele, kedy zvyšný priestor je možné využiť ako odkladaciu plochu. Vyberať môžete postele z lamina, z mdf dosky, z masívu alebo rustikálne postele. Vo všetkých týchto designoch môžete posteľ so šuplíkom nájsť. Aj tu je cena uvedená za posteľ ako kompletný diel, teda aj so šuplíkom a roštom. Vyberať môžete aj jednolôžkové postele s úložným priestorom.

 

Postel Travel pro jednu osobu

 

 

Záver tu máme pre Vás v podobnom designe ešte posteľ Travel, aj keď iba pre jednu osobu. Pre všetkých z vás, ktorí riešite nedostatok miesta v interiéri vašej izby predstavujeme iba exkluzívne na našich stránkach unikátny dizajn postele. Kvalitný lamelový rošt v kovovom ráme v cene postele je zdvíhací, pre ľahký a rýchly prístup k úložnému priestoru. Ten vás tiež prekvapí veľkosťou, police a šuplík, v podstate úložný priestor nahrádza šatníkovú skriňu, ktorú týmto netreba kupovať. Ideálna odpoveď na riešenie veľmi malého priestoru študentskej izby, alebo spálne v prípade, že máte posteľ iba pre seba. Vzhľadom na rozmer miesta na spanie odporúčame posteľ pre jednu osobu.