Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné designy izieb pre bábätká

Už po-dvakrát sme Vám predstavili francúzsky detský nábytok, či už pre chlapcov, či dievčatá. Preto aj dnes tomu nebude inak a budeme sa venovať poslednej kategórii v detských izbách a to detskej izbe pre bábätká. V tejto kategórii má francúzsky výrobca najmenšie zastúpenie, ale posúďte sami, že aj tu nájdete detský nábytok pre našich najmenších veľmi vysokých kvalít a ojedinelého dizajnu.

 

 

Kolekcia Celeste je neuveriteľná a od narodenia až po dospelosť

Začnete tým, že si zaobstaráte kompaktnú postieľku pre bábätko s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Z druhej strany postieľky je príjemné "sofa", kde si mamička môže s bábätkom sadnúť napríklad pri nočnom dojčení, kde si môže otec sadnúť, keď sa s bábätkom hrá. Až vaše bábätko postieľke odrastie, môžete jednoduchou premenou získať klasickú detskú posteľ až do dospelosti dieťaťa pre matrac o veľkosti 90x200 cm a hlbokými šuplíkmi v sade a navyše ešte získate písací stôl.

 

      

 

Zaobstaraním postieľky tak máte postarané až do dospelosti, nemusíte postieľku ani likvidovať, alebo niekam ponúkať na bazáre, skrátka máte postarané na naozaj dlhú dobu. A keby vám predsa len do izby niečo chýbalo, v kolekcii Celeste zaobstaráte ďalší nábytok v identickom dizajne ako veľká šatníková skriňa, alebo komoda so šuplíkmi. Áno, obstarávacia cena je síce vysoká, ale s ubiehajúcimi rokmi sa vám vráti v podobe úspory za nábytok, ktorý nebudete musieť už kupovať. na ďalších fotografiách kolekcie Sacha, ktorá je taktiež veľmi unikátna svojim dizajnom.

 

   

 

S nábytkom Aldo sa vyrastá a ešte šetrí peniaze, pretože počiatočná investícia do postieľky sa vám mnohonásobne vráti. Takže ako to teda s touto postieľkou je? Začnete tým, že si zaobstaráte kompaktnú postieľku pre bábätko s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Z druhej strany postieľky je veľmi praktický regál, ktorý samozrejme využijete ďalej aj po rozložení postieľky na detskú izbu. Až vaše bábätko postieľke odrastie, môžete jednoduchou premenou získať klasickú detskú posteľ až do dospelosti dieťaťa pre matrac o veľkosti 90x200 cm a ďalšími dielmi ako je písací stôl, komoda.

 

Postýlka přeměněná na dětský pokoj Sacha

 

Francúzsky výrobca pri tejto kolekcii, tentokrát stavil na jednoduchosť. Detský nábytok z Francúzska je to kvalita, nadčasový dizajn a dúfame, že nám určite dáte za pravdu.

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.