Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné designy izieb pre dievčatá

V minulom článku sme Vám predstavili detské izby pre chlapcov a dnes by sme Vám chceli ponúknuť detské izby pre dievčatá. Hlavným faktorom, v ktorom sa líši detský nábytok pre chlapcov a detský nábytok pre dievčatá, je predovšetkým farba. Farba u detských izieb pre dievčatá, je vo väčšine prípadov ružová, biela, alebo fialková a tieto izby majú romantický vzhľad. Aj v tejto kategórii dievčenských izieb nájdete detské izby, potrebné pre malé princezné, my sa však dnes budeme venovať novým trendom v oblasti detského nábytku.

 

 

Kolekcia Biotiful rozhodne do izby slečny patrí

Kolekcia detského nábytku Biotiful spĺňa všetky očakávania menších i väčších dievčat a detská izba vybavená nábytkom z tejto kolekcie bude splnením dievčenských snov. Reprezentatívny dizajn každej školáčky, navyše v tých najobľúbenejších odtieňoch asi každého dievčaťa. A kto iný môže potrebám dievčat rozumieť viac, než práve francúzsky výrobca. Veď Francúzsko je od nepamäti krajinou, ktorá udáva módu, ponúka tú najlepšiu kozmetiku a parfumy, skrátka Francúzsko dievčatám a ženám rozumie.

 

 

 

Kolekcia detského nábytku Chic v modernom dizajne

Španielsky výrobca vždy ponúka nábytok s osobitým kúzlom a temperamentom, ktorý je blízky predsa aj pre nás. Nechajte sa inšpirovať ako bývajú deti v Španielsku, aj v tejto krajine majú rodičia úplne rovnaké starosti pri zariaďovaní detskej izby ako aj vy. Dizajn, kvalita a široká ponuka dielov je cestou, ako detskú izbu vašej princeznej zariadiť av tejto kolekcii máte nekonečné množstvo možností.

 

 

 

Máte málo miesta pre vybavenie izby vášho dievčatka? navyše vášmu dievčatku urobíte nesmiernu radosť, pretože nábytok z kolekcie Chic, je naozaj španielsky "chic". Najobľúbenejšie u dievčat a malých slečien spojenie odtieňov bielej a ružovej, kedy ružového odtieňa je tak akurát a celkový dizajn je veľmi pôsobivý. Ale detská posteľ, okrem nádherného dizajnu je aj veľmi praktická, čo ocenia predovšetkým rodičia, ktorí majú pre vybavenie detskej izby k dispozícii len menšiu miestnosť, alebo majú detí dve a k dispozícii len jednu izbu.

 

 

Medzi najpredávanejšie detský nábytok, sa začína čím viac zaraďovať nábytok od francúzskeho a španielskeho výrobcu, ktorý ponúka multifunkčné prevedenie, vysokú kvalitu a zaujímavé farebné spracovanie. Ide už ruka v ruke s dočasne najpredávanejším nábytkom od holandských výrobcov.