Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová detská izba pre novorodencov

Naši zákazníci, ktorí už stránky Aldo poznajú vedia, že u nás nájdu každý deň niečo nové. Dnes vám predstavíme niekoľko návrhov, ktoré sú vhodné na vybavenie detskej izby pre predškoláka. Teda takú izbičku napospol zariaďujeme v čase, keď bábätko nie je ešte na svete. Ponuka detských izieb pre deti do troch rokov je veľmi široká a sme radi, že ju stále môžeme rozširovať. Detská izba na našich stránkach vždy ponúka všetko, čo pred narodením dieťaťa potrebujete, ale ešte niečo naviac.

 

Dětský nábytek z kolekce Eliott

 

Čo potrebujete do detskej izby?

Snáď najdôležitejším dielom detskej izby je bezpochyby detská postieľka, pretože v tej dieťa strávi prevažnú väčšinu času prvých šesť mesiacov. A detská postieľka musí byť bezpodmienečne veľmi kvalitná. Určite choďte cestou kompromisu a určite nepodceňujte ani výber matraca. V kategórii dizajnových postieľok vám predstavujeme kolekcie nábytku, ktoré ponúkajú nielen dizajn, ale aj certifikát kvality, bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti.

 

    

 

Návrhy, ktoré sú svojim dizajnom, ale predovšetkým funkčnosťou originálne, netypické a ktoré vám môžu ponúknuť niečo "navyše". Francúzsky výrobca predstavuje multifunkčné detské postieľky, ktoré na ceste vášho bábätka ponúknuť tri základné kroky. Detská postieľka, z nej rozložíte izbu pre predškoláka a potom z detskej postieľky vytvoríte izbu pre školáka. V jednej detskej postieľke získate zariadenie interiéru vášmu dieťaťu až do 18 rokov. A v tom prípade, nie je cena detskej postieľky ani príliš vysoká.

 

 

Ponuka je veľmi zaujímavá a cenovo dostupná. Nové designy sú pre nás na Aldo nábytku výzvou a snažíme sa na český a slovenský trh prinášať stále niečo nové. A musíme povedať, že designy francúzskeho výrobcu sú naozaj fascinujúce.