Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová kolekcia Absoluto nemeckého výrobcu

Kolekcia Industry od nemeckého výrobcu ponúka hneď niekoľko riešení a je "absolútne" najlepšia pre mladé páry, ktoré nemôžu do nábytku investovať veľké sumy peňazí. Vybrať si môžete nábytok v kombinácii odtieňov tmavé drevo s čiernou, alebo nábytok v jednom odtieni dub žíhaný. Ďalšie možnosti sa vám naskytnú vďaka širokému výberu samostatných dielov, z ktorých môžete zostaviť interiér obývačky, alebo samostatné jedálne v mnohých podobách. Ale vďaka širokej ponuke a identickému prevedeniu daných dielov, môže výrobca pokryť ďalšie potreby vás, zákazníkov.

 

Nábytok Industry do malých bytov

Predstavuje Vám nové kolekcie tzv. Vintage a Industriálny štýl, ktorý určite priláka záujem nejedného z Vás. Ide o úplne výnimočný a napriek tomu praktický nábytok. Vintage Vám dáva možnosť skombinovať tradície a súčasné interiérové trendy.

 

     

 

Na ilustračných fotografiách tiež môžete posúdiť rozdiel medzi interiérom obývacej izby v odtieni svetlý dub v kombinácii s bielou, alebo interiér v odtieni žíhaný dub. Diely nábytku v jednofarebnom prevedení sú samozrejme o niečo málo lacnejšie. Dizajnový rozdiel však nie je vôbec žiadny. Každý z dielov môžete zaobstarať samostatne a tak keď napríklad práve potrebujete "len" konferenčný stolík, aj táto kolekcia je vám k dispozícii.

 

 

 

 

Nábytok Industry aj do veľkých interiérov

Modulové systémy, kde je možná voľba počtu daných ponúkaných dielov, sú najobľúbenejším spôsobom nákupu pri zariaďovaní interiérov. Flexibilita výberu, kedy buď zaobstaráte viac, alebo menej dielov v danej kolekcii, potom ponúka možnosť vybavenia ak malých, tak aj veľkých interiérov. Kolekcia Absoluto však predstavuje diely, ako vitrína, alebo regál, či veľká čtydvéřová komoda, ktoré svojou krásou vyniknú práve vo veľkých miestnostiach. A naopak, sú zase diely viac vhodné do menších miestností.

 

     

 

Kolekcia sa nám páči. Jednoduchosť návrhu za príjemnú cenu s povestnou precíznou výrobou nemeckého výrobcu. Patrí k novinkám na našom portále a veríme, že bude úspešná. Dizajn vhodný do panelákových bytov, ale aj veľkých izieb. Odtieň duba s kombinácii s bielou zase pomôže v interiéroch bez slniečka, pretože môže miestnosť príjemne presvetliť. A to sú modulové systémy kde patrí aj táto kolekcia. Bezpočet rôznych možností a riešení, ktoré tiež šetrí vaše peniaze. Nemusíte kupovať niečo, čo vám nevyhovuje.