Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová ponuka detských postelí z masívu

Najväčšiu ponuku detského nábytku z masívu predstavuje na našom portáli nemecký a belgický výrobca. Vyberať môžete nábytok z masívu pre vaše deti z niekoľkých kategórií vrátane samostatných dielov i celých zostávdetských izieb z masívu. Dnes vám však chceme predstaviť úplne nové dizajny detských postelí z masívu od nemeckého výrobcu, ktoré budú v roku 2016 v ponuke za úplne bezkonkurenčnú cenu.

 

 

Biela posteľ z masívu patrí k obľúbeným

Pre milovníkov nábytku z masívu, ktorí však dávajú prednosť inému ako tradičnému odtieňa dreva, máme v ponuke detskú posteľ v transparentnom, bielom prevedení. Čo znamená transparentné? Odtieň, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva a úplne nezakryje materiál. Biely odtieň je v náznaku. Ale detské postele z masívu nemeckého výrobcu sú obľúbené tiež s ohľadom na ich možné praktické využitie. Súčasťou postele je vždy rad veľkých šuplíkov, ktoré rozhodne v detskej izbe využijete.

 

 

Nemecký výrobca to je tiež zárukou veľmi vysokej kvality. Smrekové drevo, z ktorého je detská posteľ vyrobená je riadne vysušené a bez kazov. Nedochádza tak k neskoršej deformácii nábytku vplyvom zmien v prostredí. Detská posteľ, ktorú vám predstavujeme na fotografiu ako novinku pre tento rok sa nám páči nielen s ohľadom na príjemnú cenu, ale aj moderný dizajn. Dnes možno aj detský nábytok z masívu zasadiť do modernej domácnosti, moderného interiéru. Veľký šuplík dosahuje šírky až 100 cm, je tak ideálny pre uschovanie periny či vankúša v priebehu dňa. Praktické sú aj malé šuplíky, ktoré úložný priestor dopĺňajú. Môžeme povedať, že úložný priestor je veľmi členitý. Odtieň i dizajn je vhodný na vybavenie detskej izby z masívu dievčatá aj chlapca. priestor na spanie o veľkosti 90x200 cm je postačujúce aj pre dospievajúce dieťa, študenta. Pravdou je, že biely odtieň sa častejšie stáva súčasťou interiéru slečny, než chlapca. Ale pri vhodnom výbere dekorácií aj v detskej izbe chlapca možno samozrejme použiť biely detský nábytok.

 

 

Prírodný odtieň dreva, detská posteľ z masívu ako ju poznáme

V ponuke detského nábytku z masívu nesmie chýbať ani tradičný, prírodný odtieň dreva. A taká je aj detská posteľ z masívu, ktorú uvádzame na fotografii. Dizajn je úplne identický s posteľou, ktorú sme vám predstavili v bielom prevedení, mení sa iba odtieň. Ale sami môžete posúdiť, akú zmenu s dizajnom urobí zmena odtieňa.

 

 

Stále je však rad z vás, ktorí práve prírodný odtieň dreva uprednostňujú. Rozhodne drevo patrí k materiálom, ktoré majú svoje kúzlo a ako jediné nemusí byť ošetrené žiadnou farbou. Stačí priehľadný, vodouriediteľný lak pre ochranu povrchu proti mechanickému poškodeniu. Prírodný odtieň dreva u detského nábytku zažíva posledné dva roky svoj veľký návrat. Veľkým faktorom, ktorý ovplyvňuje obstaranie práve nábytku z masívu je jeho zdravotnú nezávadnosť. Ale drevo ako také má aj veľmi pozitívny vplyv na psychiku človeka.

Aj v prípade detskej postele na druhej fotografii, teda v prírodnom odtieni smrekového dreva, dal výrobca veľký dôraz na praktický dizajn. Ani tu tak nechýba rad šuplíkov, ktoré členite delia priestor pod lôžkom. V ponuke nábytku z masívu pre deti nájdete celý rad ďalších, samostatných dielov. Môžete tak vybaviť celú detskú izbu v identickom prevedení.