Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové dizajny študentských izieb

Čím sa vlastne líši študentské izby od detských izieb? Hlavným faktorom je predovšetkým veľkosť postele, ktorá by mala mať rozmery klasickej postele pre dospelých a potom tiež dizajnom. Študenti si už v izbe určite neželajú ružovú, alebo modrú farbu, ale dávajú prednosť prírodným odtieňom. Francúzsky výrobca je jednotkou, práve, čo sa týka dizajnu a nie je tomu inak ani u študentských izieb, ktoré Vám dnes predstavíme.

 

Novinka na Aldu

Úplnou novinkou na našom portále, ktorú sme práve zaradili do noviniek o nábytku, je študentská izba Largo, ktorá zaujme predovšetkým svojím dizajnom. Príjemné prevedenie v odtieni dub-šedý a nevšedné nápisy na nábytku, dodávajú tejto izbe na originalite. A nielen to, veľmi vysoká kvalita podložená nielen známou značkou nábytku Gami, ale tiež akostnými certifikáty, či zakončením hrán ABS systémom, sú ďalšími klady kolekcie Largo. Ako sme sa už zmienili, hlavnou požiadavkou pre študentskú izbu je rozmer postele ktorý ponúka francúzsky výrobca vo svojej kolekcii Largo a tým je veľkosť matraca 120x200 cm. Ďalšou výhodou tejto študentskej izby, je napríklad šuplík pod posteľou, ktorý kopíruje celú jej plochu, trojdverová šatníková skriňa, alebo väčšie rozmery komody. Posúďte sami, ako originálne pôsobí dizajn študentskej izby Largo na nasledujúcej fotografii.

 

Pokoj pro studenty Arthus   Studentská postel Tonight 140

 

Zmena postele je zásadná, rozhodne musí byť väčšia

Pre študenta je ideálny rozmer miesta na spanie o veľkosti 140x200 cm. Ale keď máte dve deti a miesta veľmi málo, tak sa treba môžete zbaviť šatníkovej skrine a komody a namiesto nej zaobstarať jednu z našich exkluzívnych postelí s najväčším úložným priestorom na svete.

 

Postel Space up    Postel Travel

 

Páčia sa nám taktiež trendy kombinácie odtieňov, prírodná imitácia dreva dub v spojenej s čiernou. A keďže toto spojenie odtieňov v industriálnom móde je veľmi populárne, nie je problém vybaviť celú izbu dizajnovým nábytkom. Od širokého výberu komôd, písacích stolov, regálov a ďalších čiastkových nábytku. Ale vráťme sa ešte na chvíľu k tejto designovej posteli. Manipulácia s roštom je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj malé dieťa. Zdvíhací rošt slúži predovšetkým na to, aby prístup do úložného priestoru bol ľahký a rýchly a samozrejme, že rošt disponuje poistkou, teda v polohe kedy je otvorený zostáva. pre ešte ľahší prístup potom výrobca do prednej časti postele umiestnil dvierka. všetko je skrátka pri tejto posteli navrhnuté pre maximálny komfort a využitie priestoru v interiéri.

Majte na mysli, že čím lepšie podmienky na učenie, alebo krajšie a funkčné prostredie ponúknete svojim deťom vo forme študentskej izby, tým lepšie môžu byť aj výsledky štúdia Vašich detí.