Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Novodobé designy obývacích stien

Niektorí z vás si ešte možno pamätajú ponuku nábytku v časoch totality. Nemohli ste si vybrať dizajn, ale ani odtieň. Bolo treba brať to čo je. Či sa vám nábytok hodí do vášho bytu bola úplne bezpredmetná otázka, každý bol rád, že vôbec niečo má. A nákup, obstaranie nábytku? To boli tiež veselé historky. Nábytok sa musel už poskladaný, teda veľkých rozmerov, prevážať priamo z predajne domov. Bolo treba vždy objednať odvoz, veľkú dodávku. Pravda, nemuseli ste nič skladať. Ale našťastie také chmúrné časy predajní bez tovaru a možnosti bez výberu sú už za nami. Dnes je naopak ponuka tak veľká, že veľakrát nevieme, čo si vybrať.

 

Obývacie steny ako zostavy

Ako prvé vám predstavíme obývacie steny, ktoré sú poskládané z daných dielov nábytku do jednej zostavy, priamky. Toto riešenie môžu využiť tí z vás, ktorí majú malý interiér na rozmiestnenie nábytku po celej miestnosti. Obývacie steny tohto prevedenia sa predovšetkým veľmi minimalizovali. Návrhy sú moderné, kladú dôraz na čo najväčšiu úsporu miesta v interiéri, treba využitím nábytku s možnosťou zavesenia na stenu. Stredobodom takýchto stien je vždy podstavec na televíziu, samozrejme veľkých rozmerov, teda plazmy. Najlepšie bude uviesť niekoľko príkladov na fotografiách, ktoré novodobý dizajn obývacích stien veľmi dobre znázorňujú.

 

    

 

 

Príjemná na týchto obývacích stenách je bezpochyby tiež dostupná cena. Tá je daná jednoduchým, moderným dizajnom a tiež materiálom, vo väčšine prípadov laminátovou doskou. Ďalša môžeme povedať výhoda je, že tento typ nábytku sa vo väčšine prípadov vždy ponúka ako modulový systém. Aká bude teda podoba vašej obývacej steny je viac menej na vás a vašich aktuálnych potrebách. Systémy sú veľmi flexibilné a dnes už nemusíte naozaj kupovať niečo, čo nevyužijete. Tiež kolekcia ponúka vždy rad samostatných dielov a tak môžete zostaviť v závislosti na ich počtu obývaciu stenu do malých, ale zároveň aj veľkých interiérov.

 

 

Nábytok do obývacej izby, rozmiestnené diely v interiéri

Do interiéru obývacej izby neumiestňujeme samozrejme len obývacie steny, ale máme možnosť dané diely najrôznejšie po izbe rozmiestniť. Predovšetkým veľmi moderný interiér upúšťa od varianty obývacích stien a viac sa sústredí na rozmiestnenie segmentov, ktoré však harmonicky spája identický odtieň a dizajn. Varianta rozmiestnenia nábytku po izbe je vhodnejšia pre väčšie interiéry, kde dané diely lepšie vyniknú.

 

     

 

A pre veľké interiéry je tu tiež ponuka nábytku v rustikálnom, tradičnom dizajne, kde materiálom je drevo. Rustikálny nábytok má svoje špecifické čaro, ale neodporúčame tento štýl do malých interiérov, kde by krása originálneho dizajnu nevynikla. V našej ponuke nájdete nepreberné množstvo možností.