Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový dizajn detskej izby vo študentský

Mnoho z našich zákazníkov rieši problém, kedy ich deti opúšťajú základnú školu a idú študovať. Detská izba, ktorú do tej doby obývali, nespĺňa buď podmienky na štúdium, alebo jednoducho nevyhovuje dizajnom. Preto na našom portále nábytok Aldo, ponúkame originálne študentské izby od našich popredných výrobcov, či už francúzskych, či holandských.

 

Dominujúca posteľ v izbe

Pre všetkých z vás, ktorí riešite nedostatok miesta v interiéri vašej izby predstavujeme iba exkluzívne na našich stránkach unikátny dizajn postele. Kvalitný lamelový rošt v kovovom ráme v cene postele je zdvíhací, pre ľahký a rýchly prístup k úložnému priestoru. Ten vás tiež prekvapí veľkosťou, police a šuplík, v podstate úložný priestor nahrádza šatníkovú skriňu, ktorú týmto netreba kupovať. Ideálna odpoveď na riešenie veľmi malého priestoru študentskej izby, alebo spálne v prípade, že máte posteľ iba pre seba. Vzhľadom na rozmer miesta na spanie odporúčame posteľ pre jednu osobu.

 

    Postel Travel je u studentů velmi oblíbená

 

Romantická biela izba pre slečny

Už ste niekedy videli posteľ s väčšími úložnými priestormi, než ponúkame teraz? Posteľ v cene samozrejme ako vždy na našich stránkach s kvalitným roštom v kovovom ráme, ale aj v tomto prípade s nadstavcom a množstvom úložných priestorov, kde to len bolo možné. Nadstavec ponúka odkladaciu plochu po celej šírke postele, navyše z bočných strán sú ďalšie police a ďalší úložný či odkladací priestor nájdete aj v jeho prednej časti. Po stranách postele v jej dolnej časti šuplík a odkladací priestor otvorený. A v neposlednom rade je úložný priestor aj z prednej časti postele.

 

Studentská postel Lanka white    

 

Španielsky výrobca predstavujeme posteľ pre jednu osobu, alebo s využitím ako posteľ v študentskej izbe pre dospievajúce dieťa v obľúbenom bielom prevedení a trendy, modernom dizajne. Priaznivá cena rozhodne tiež poteší a rovnako tak jednoduchá montáž. Dizajnová posteľ, ktorá vám určite bude robiť radosť, posteľ, ktorá využije interiér na maximum. A ak sa vám posteľ páči, ale ste dvaja, aj takú v ponuke máme, teda s väčším rozmerom miesta na spanie a dokonca aj v inom farebnom prevedení. Dizajnové postele španielskeho výrobcu ako odpoveď na vašu otázku, ako zariadiť naozaj veľmi malí interiér spálne, alebo študentskej izby.

 

Izba v tmavom prevedení

Odtieň venge, ktorý pri detskej izbe Fabric ponúkame, je predurčený hlavne pre zariadenie interiéru chlapcom, ale samozrejme to nie je podstatné. V zostave detskej izby či lepšie povedané študentskej izby je všetko, čo študent potrebuje. Veľmi praktický je písací stôl, ktorý ponúka nadstavce, ale aj posteľ, ktorú môžete zaobstarať so sadou dvoch šuplíkov a zaistiť tak, tak potrebný úložný priestor. Všetky možnosti využitia prikladáme na priložených fotografiách. Na našom portáli predstavujeme aj študentskú izbu v tradičných odtieňoch pre dievčatá, ale o tých až nabudúce.

 

Dětský pokoj Arthus    Dětský, studentský pokoj Fabric

 

Francúzsky výrobca je už na našich stránkach známy svojim dôrazom na praktickosť, čo nám určite dáte za pravdu. Rovnako aj detský nábytok, holandského výrobcu, nezostáva v ničom pozadu.