Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový dizajn detskej izby vo študentský

Mnoho z našich zákazníkov rieši problém, kedy ich deti opúšťajú základnú školu a idú študovať. Detská izba, ktorú do tej doby obývali, nespĺňa buď podmienky na štúdium, alebo jednoducho nevyhovuje dizajnom. Preto na našom portále nábytok Aldo, ponúkame originálne študentské izby od našich popredných výrobcov, či už francúzskych, či holandských.

 

Dominujúca posteľ v izbe

Študentská izba Charley, v prírodnom odtieni, je naozaj kvalitná, elegantná a originálna! Francúzsky výrobca, príde na trh, vždy s ojedinelým a originálnym nápadom! V prípade študentskej izby Charley, ide o veľmi modernú posteľ, ktorá celéj izbe dominuje. Všimnite si originálneho spracovania záhlavie postele, kde sú umiestnené rôzne poličky, ktoré nám poskytujú toľko potrebný úložný priestor. Všetky detaily, nájdete na priložených fotografiách.

 

 

Romantická biela izba

Holandský výrobca, nezostáva, čo sa týka dizajnu, v ničom pozadu. Predstavíme Vám študentskú izbu Sem, ktorá je jednou z širokej rady detských izieb, ktoré sú vhodné predovšetkým pre školákov a študentov, práve od nášho holandského výrobcu. Odtieň bielej s viditeľnou jemnou štruktúrou dreva je elegantný, a svojim dizajnom sa práve hodí pre študentov, pretože nábytok nemá žiadne z detských odtieňov, alebo potlačí. Nábytok pre študentskú, či už detskú izbu je veľmi kvalitný a celkovo veľmi praktický.

Detská izba Sem

 

Izba v tmavom prevedení

Odtieň venge, ktorý u detskej izby Infinity ponúkame, je predurčený hlavne pre zariadenie interiéru chlapcom, ale samozrejme to nie je podstatné. V zostave detskej izby Infinity, či lepšie povedané študentskej izby je všetko, čo študent potrebuje. Veľmi praktický je písací stôl, ktorý ponúka nadstavce, ale aj posteľ, ktorú môžete zaobstarať so sadou dvoch šuplíkov a zaistiť tak, toľko potrebný úložný priestor. Všetky možnosti využitia prikladáme na priložených fotografiách. Na našom portáli predstavujeme, tiež študentskú izbu Infinity, v bielom prevedení a tiež v buku.

 

Francúzsky výrobca je už na našich stránkach známy svojim dôrazom na praktickosť, čo nám určite dáte za pravdu. Rovnako aj detský nábytok, holandského výrobcu, nezostáva v ničom pozadu.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.