Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacia izba s kolekciou Ceram

Dovolíme si Vám predstaviť novú kolekciu nábytku do obývacej izby Rimobel, Fino na našom portále. Celá kolekcia ponúka samostatné diely nábytku, čo Vám dáva možnosť výberu toho, čo Vám dovoľuje Váš interiér obývacej izby a čo sa Vám naozaj páči.

 

 Vitrína Ness graphite 

 

 

Obývacie steny

Na prvej fotografii, Vám ponúkame veľmi jednoduchú obývaciu stenu, ktorá ponúka hlavne priestor pre nové technológie v oblasti elektroniky. To, že vývoj elektroniky vždy ovplyvní aj dizajn nábytku, ich poznáme a výrobcovia sa snažia po všetkých stránkach. Rovnakým spôsobom zasiahli do dizajnu obývacej izby televízne prijímače s lcd obrazovkou. Klasické televízne stolíky začali nahradzovať televízne steny, ktoré už nemusia mať takú hĺbku a nezaberajú príliš veľa miesta. Ba naopak, k stenám sa pridružili odkladacie police, úložné priestory a začali vznikať veľmi praktické návrhy pre obývaciu izbu, ako je napríklad táto obývacia stena. Na druhej fotografii, Vám ponúka, obývaciu stenu so šatníkovou skriňou, ktorá je v dnešnej dobe častým požiadavkou, pre nedostatok úložných priestorov. Takúto možnosť v zostave ponúka aj obývacia stena, z kolekcie Lebo a nielen to, v rovnakom dekore si môžete zaobstarať aj konferenčný stolík, alebo komodu. Pretože aj tu platí ponuka samostatných dielov, tak finálna podoba Vášho obývacej izby je iba na Vás a možnostiach nielen finančných, ale predovšetkým priestorových. Použitým materiálom kolekcia Fino, je klasická laminátová doska v tradičnom bielom odtieni.

 

     

 

 

Ďalšie diely do obývačky

Nábytok spoločnosti Rimobel ponúka všetko pre vybavenie obývacej izby a my sa vám na fotografiách snažíme ukázať ako všetko spolu krásne ladí do jednotného celu. Dokonca aj jedálenský kút v obývacej izbe. A to zďaleka nie je nič výnimočné.

 

Jídelna Ness graphite     

 

 

 

Trendy spojenie odtieňov prírodného, svetlého dekoru dreva s tmavo šedou, grafitovou farbou sprevádzajú aj ďalšie diely nábytku v kolekcii Ness. Trendy dizajn s retro prvkami, ktoré môžete využiť na vybavenie obývacej izby, alebo aj jedálne. Široký výber a vysoká kvalita, ktorá je už pre produkty španielskeho výrobcu tak známa.