Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacia izba v trendy dizajne

V tomto roku sme rozšírili našu ponuku obývacích stien, ale aj samostatného nábytku do obývacej izby o niekoľko veľmi zaujímavých a moderných kolekcií z Francúzska. Obývacie steny už nie sú monštruózne diely s presklenými vitrínami, ale veľmi efektné a praktické diely, ktoré vy sami môžete zostaviť do steny, teda designu akého potrebujete. veľkým trendom tohto roku sú potom samostatné skrinky s možnosťou zavesenia na stenu, čím ideálne vyriešite malé interiéry.

 

Obývací stěna Obi, tři způsoby sestavení

 

Stredobodom obývacích stien je televízia

Všetky designy, ktoré sa k nám v tomto roku v kategórii obývacích stien dostali sú situované okolo televíznej lcd obrazovky. Tá je vždy majoritným miestom, okolo ktorého rozmiestňujeme ďalšie diely. Na našej prvej fotografii si môžete všimnúť rozdelenie steny na dve časti. Ale pozor, veľmi nápadité a designovo vyriešené je posúvanie krídiel a to na ľavú, či pravú časť steny. V prípade potreby tak môžete televíznu obrazovku úplne zakryť. Navyše, biele prevedenie patrí v kategórii obývacích stien k najvyhľadávanejším. Dnešná obývacia izba už nie je prepchatá nábytkom, ale vďaka širokej ponuke a novým trendom môže aj malý interiér vyzerať úchvatne. A tiež získate miesto napríklad na dostatočne priestrannú a pohodlnú sedaciu súpravu.

 

Obývací stěna Bonn graphite  Obývací stěna Uma, dva způsoby sestavení

 

Medzi veľmi vyhľadávaný nábytok do obývacej izby patrí aj prevedenie v dvoch kontrastných farbách a to biela s odtieňom venge, alebo možno pre niekoho stále ešte odvážne prevedenie v pastelových farbách. Ako sme už spomínali, veľmi praktické a to nielen pre malé interiéry, sú skrinky s možnosťou zavesenia na stenu. celý interiér, predovšetkým steny, sú členité a vyzerajú "živo". Často riešime otázku prázdnych stien a kombinujeme nad obstaraním najrôznejších obrazov, či bytových doplnkov. Skrinky majú rovnaký efekt a navyše sú praktické, pretože ponúkajú úložný priestor.

 

Nábytek do obývacího pokoje Nova

 

Ponuka nábytku do obývačky na našich stránkach to sú aj kožené sedacie súpravy od nášho holandského partnera. Môžete si tak v modernom dizajne zariadiť kompletný interiér obývačky a pokiaľ budete potrebovať pomôcť, naši predajcovia sú tu pre vás.