Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie steny do malých obývačiek

V minulom článku sme si predstavili praktické regály a úložné priestory do obývačky. Ďalší kus nábytku, ktorý by rozhodne nemal v obývacej izbe chýbať, je obývacia, či televízne stena. V dnešnej pretechnizovanej dobe, keď máme televíziu, hifi veže a rôzne DV prehrávače, je obývacia stena neodmysliteľnou súčasťou obývacej izby. Niektoré z obývacích stien Vám dnes predstavíme, zo širokej ponuky na nábytku Aldo.

 

Obývacie steny do malých interiérov

Pre tých z Vás, ktorí majú malú obývaciu izbu a aj tak chcete mať tú najmodernejšiu elektroniku vo svojej obývacej izbe, máme v ponuke, na našom portáli obývacej steny španielskeho výrobcu. Obývacia stena španielskeho dizajnéra, ponúka úložné priestory v podobe rozmernej komody a televízny stolík pamätajúci už na súčasné rozmery lcd obrazoviek. Veľmi netradičné sú pri tejto stene krídla komody, ktoré sú posuvné a je možné zavrieť aj televízny stolík!!! Použitým materiálom pri výrobe, bola použitá veľmi praktická na údržbu laminátová doska.

 

   

 

Obývacia stena v dvoch farebných variantoch, stena, ktorá ponúka úložný priestor skrytý, ale aj úložný priestor za sklom, teda otvorený. A úložný priestor za sklom je pre milovníkov dekorácií, pre tých z vás, ktorí si radi vystavíte veci, ktoré máte radi a chcete ich mať pekne na očiach. Zastúpenie obývacích stien od španielskeho výrobcu je naozaj veľké a vy tak máte z čoho vyberať. Posúvame design bližšie k vám, snažíme sa na náš trh prinášať také riešenia, ktoré zlepšia vaše bývanie za veľmi príjemnú cenu. A návrh obývacej steny z kolekcie Enna je toho dobrým príkladom.

 

Jednoduchá a praktická, ideálna do malého priestoru

Len vy sami rozhodnete a predovšetkým môžete rozhodnúť o finálnej podobe obývacej steny. Španielsky výrobca ponúka v tradičnom škandinávskom spojení odtieňov rad možností na zostavenie tejto unikátnej obývacej steny. Pokiaľ máte naozaj miniatúrnu miestnosť určenú pre vybavenie vašej obývačky, odporúčame zostavenie do pravého uhla a tým radikálne zmenšíte šírku obývacej steny. Druhou možnosťou, napríklad pre stredne veľký interiér, je zostavenie steny v celkovej šírke 180 cm a pre veľké interiéry môžete obývaciu stenu zväčšiť až na 230 cm. No nie je to úžasné, aké možnosti ponúka nové výrobné koncepty španielskeho výrobcu?

 

   

 

Prekvapivé riešenia, tri možnosť zostavenia

  • pre malý interiér odporúčame zostavenie do písmena l, šírka 120x130 cm
  • pre stredne veľký interiér odporúčame zostaviť v šírke 180 cm
  • pre veľký interiér odporúčame zostaviť v šírke 230 cm

 

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.