Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývacie steny s nadčasovým dizajnom

Dizajn klasických obývacích stien je v posledných rokoch úplne iný. Francúzsky výrobca, prináša obývacie steny, s jednoduchým a nadčasovým dizajnom. Koncepty stien pre obývacie izby sú nevrženy pre malé interiéry, jednoducho tak, aby aj cena bola veľmi priaznivá a to francúzsky výrobca určite dosiahol.

 

Televízne steny

Áno, tak vlastne môžeme nazvať nové obývacie steny! Ako? No predsa televízne steny. Nábytok do obývacej izby v podobe týchto veľmi zaujímavých zostáv celkom iste osloví milovníkov moderného dizajnu vo svete bývania. Obývacie steny majú moderný dizajn, ktorý pamätá už na veľkoplošné obrazovky, hŕbu políc na knihy, či iné predmety. Obývacie, či televízne steny sú jedny z mnohých, ktoré francúzsky výrobca v modernom dizajne ponúka.

 

     

 

Ako prvú vám predstavíme obývaciu stenu, ktorú ponúkame v odtieni grafit aj biela. Moderný dizajn pamätá aj na modernú elektroniku, ako napríklad veľkoplošné obrazovky. Použitým materiálom je laminátová doska, ktorá je jednoduchá na údržbu. Obývacia stena ponúka okrem televíznych stolíkov, množstvo odkladacích políc a tiež skrinky na ďalšiu elektroniku.

 

 

Návrh zostavy na fotografiu môže veľmi vkusne a nenásilne vyplniť malý interiér napríklad panelákového bývania, kedy dodaním sedacej súpravy k televíznej stene a jedálenskému stolu, vznikne spoločný priestor riešiaci hneď dva interiéry naraz. Samozrejme jedáleň s obývačkou, harmonicky a vkusne zladené interiéry vďaka jednotnému dizajnu nábytku. Ale môžete si zaobstarať tiež napríklad len televíznu stenu a k nej si z našej ponuky vybrať ďalší nábytok z kolekcie Travis, ak je váš interiér väčší, alebo chcete len nábytok do obývačky. Materiálom je laminátová doska v odtieni šedý dub - tmavo šedá. Pastelová farba tmavo šedá je príjemným efektným doplnením.

 

Tv stolek Ness

 

Nadčasový design, moderné bývanie, to všetko, sú pojmy, sprevádzané s nábytkom Aldo. Moderné bývanie je vďaka partnerovi Alda, francúzskeho výrobcu našou doménou. Preto Vám tiež môžeme predstaviť ako prvý nový trendy design obývacích stien na tento rok, moderný dizajn prepojený s retro štýlom.