Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Oplatí sa kúpiť značkový detský nábytok? Verte že áno

A my vám dnes predstavíme kolekciu značkového detského nábytku, ktorá vás presvedčí o tom, že značka sa s ohľadom na niekoľkoročnej využitie nábytku oplatí. Áno, počiatočné investície je markantne vyššia, než u klasického detského nábytku. Ale vezmime do úvahy niekoľko "pre". Predovšetkým je tu predĺžená záruka a to až na sedem rokov. Detský nábytok ponúka veľmi dômyselný dizajn, kedy začnete detskou izbou pre bábätko a nábytok, okrem postieľky môžete využívať až do dospelosti dieťaťa. Ale aj postieľka poslúži najmenej do 12 či 15 rokov veku dieťaťa, pretože po jej rozložení získate rozmer miesta na spanie 80x180 cm. Ale keď už dieťa študuje, odporúča prestať postieľku hoci aj rozloženú využívať a radšej zaobstarať klasickú detskú posteľ s rozmerom miesta na spanie 90x200 cm, alebo posteľ už priamo pre študentov s rozmerom 120x200 cm. A tieto možnosti vám dnes predstavíme na jednej konkrétnej kolekciu značkového detského nábytku pre chlapca pod názvom Nautica.

 

 

Začíname detskou postieľkou

Pred narodením bábätka každý rodič hľadá to najlepšie pre možné vybavenie detskej izby. Najdôležitejším dielom nábytku je u bábätka rozhodne detská postieľka, pretože prvý rok života vaše bábätko prevažne prespí. A tak predovšetkým u detskej postieľky na kvalite veľmi záleží. Detská postieľka z kolekcie značkového nábytku Nautica ponúka predĺženú záruku až na sedem rokov a takúto záruku môže ponúknuť výrobcu len pre naozaj veľmi kvalitný nábytok. Postieľka je unikátny v možnom jej rozloženie na klasickú posteľ pre školáka a to v rozmere miesta na spanie 80x180 cm. Postieľku tak môže vaša ratolesť využívať až do študijných rokov, prípadne ako sme už spomenuli môžete zmeniť na klasickú detskú posteľ v identickom dizajne a z rovnakej kolekcie. A využiť môžete aj ostatné vybavenie detskej izby, ak zariaďujete interiér ako celok. V ponuke dielov je k dispozícii komoda, dva rozmery šatníkovej skrine. Ak teda rozložíte postieľku na posteľ, stačí zaobstarať len písací stôl, ktorý v našej ponuke samozrejme nájdete. A môžete ešte zaobstarať nočný stolík, alebo veľmi praktický regál.

 

Dětský pokoj pro miminko Marcel    

 

Súčasťou postieľky je tiež komoda s prebaľovacím pultom, šuplíky a regály. Rodičia tak majú všetko po ruke a nemusia nikam odbiehať. Šuplík postieľky je pre matrac 80x180 cm, prístelka pre staršie dieťa, alebo pre prípadné prespanie dospelej osoby, ktorá u bábätka spia keď je choré, alebo proste len bábätko stráži.

 

 

Kupujeme ďalší nábytok k detskej postieľke

Až bábätko detskej postieľke odrastie a pomaly sa blíži začiatok školskej dochádzky, je potrebné začať zariaďovať detskú izbu s ohľadom na túto skutočnosť. je na čase teda zaobstarať písací stôl, šatníková skriňa, možno aj komodu či regál. S týmto nábytkom si však dieťa vystačí až do dospelosti. Čo ponúka dizajnový, značkový detský nábytok? Je to vždy niečo navyše a v kolekcii Nautica je to tiež originálne prevedenie. Detská izba bol navrhnutý s tematikou mora a lodí. Rovnako spojenie odtieňov tejto tematike odpovedá. Značkový nábytok to je tiež možnosť zaobstarať dekorácie a doplnky, v prípade tohto návrhu je to stolná lampa, stropné lampa, obliečky na posteľ vrátane prikrývky a dokonca aj koberec. Môžete vyberať tiež z dvoch typov postelí, menšie pre školáka v rozmere 90x200 cm a väčšie pre študenta v rozmere 120x200 cm. A ak ste diely nábytku zaobstarali hneď do izby bábätka, stačí potom len zmeny postieľky na posteľ, prípadne zaobstarať už len písací stôl. Ak teda dieťa využije naozaj 20 rokov. Je teda obstaranie značkového nábytku drahšie ako premena celého izby pre bábätko na izbu pre školáka, potom izbu pre študenta?

 

 

A posledná vec, ktorú určite chceme spomenúť. Predsa originálny dizajn. Značkový nábytok je naozaj iný a vaše deti budú mať moc pekné prostredie. Dnes sme predstavili len jednu z mála kolekcií, ktorú u nás v ponuke tohto typu nábytku nájdete. Aj ďalšie kolekcie (nechýba ani ponuka detského nábytku pre dievčatá), stojí rozhodne za inšpiráciu.