Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne dizajny detských postelí

Detský nábytok v posledných niekoľkých rokoch mení svoju tvár na nepoznanie! Inak tomu nie je ani u designov detských postelí a hlavne tých, od francúzskeho výrobcu, ktorý je naozaj, čo sa týka designov jednotkou na európskom trhu. Stále a stále nás prekvapuje novými designy a nám nezostáva, než sa diviť, kam až tento francúzsky výrobca môžete zájsť! Dnes Vám predstavíme detské postele v rôznych dizajnoch z našich úplne nových, unikátnych kolekcií, ktoré nájdete iba u nás.

 

Klasická posteľ, alebo niečo na zábavu

Každý malý chlapec, ktorý sa zaujíma o autíčka a všetko čo má nejaká tá kolesá, určite bude nadšený z dizajnu detskej postele Pino a to bez pochyby. Rodičia taktiež ocenia fakt, že francúzsky výrobca zachoval klasický rozmer pre matrac o veľkosti 90x200 cm a posteľ ponúka dostatočne veľký priestor na spanie aj pre školákov. Ďalšou výhodou je veľký úložný priestor v podobe zásuvky pod posteľou, ktorého v detskej izbe nie je nikdy dostatok. Použitým materiálom pri výrobe, je laminátová doska, ktorá nie je náročná na údržbu a tak si každý chlapec poradi s jej upratovaním. Modro-biela farba dodáva tejto detskej posteli ďalšiu originalitu.

 

Dětská postel Tobo   Dětská postel Pino grey space

 

 

Posteľ, alebo domček?

Francúzsky výrobca prichádza s ďalším originálnym dizajnom postele, či už pre dievčatá, či chlapca a to v podobe domčeku. Originálnym dizajnom, ako posteľ pre deti Biotiful, od francúzskeho výrobcu, sú deti unesení. Aj cez svoj originálny design, patrí táto detská posteľ k veľmi kvalitným, funkčným a praktickým. Detská posteľ ponúka klasickú veľkosť matraca 90x200 cm na spanie, ale jej ďalšou výhodou je odkladacia polica a sada zásuviek, ktoré slúžia ako toľko potrebný úložný priestor. Aj u tejto detskej postele použil výrobca, ako materiál laminátovou dosku, jednoduchú na údržbu.

 

  

 

Je to posteľ, alebo pokoj?

Bez nadsadenia, môžeme poschodovú posteľ Higher, alebo Bibliobed pre tri deti so stolom, označiť ako detskú izbu. Mnoho z nás rieši malý interiér detskej izby, hlavne v panelákových bytoch a tiež mnohí s nás majú tri deti. Aby sme do panelákového detskej izby zabudovali tri postele, je naozaj nemysliteľné. A je tu opäť a nie náhodou, veľmi originálne riešenie malého interiéru detskej izby od tureckeho výrobcu. Pod klasickou poschodovou posteľou sa skrýva zásuvka, ktorá po vytiahnutí slúži, ako tretie miesto na spanie a ak máte len dve deti, tak zásuvka sa vždy v malom priestore hodí ako ďalší úložný priestor. Ďalej je táto posteľ doplnená písacím stolíkom a navyše s praktickými, odkladacími policami, ktoré slúžia aj ako úložný priestor. Materiál MDF doska v bielom odtieni, odtieň, ktorý je v dnešnej dobe veľmi trendy.

 

Patrová postel Higher Patrová postel Bibliobed

 

Tak dúfame, že sme Vás novými designy detských postelí, od francúzskeho výrobcu potešili a verte, že na našom portáli nájdete mnoho ďalších detských postelí v rôznych dizajnoch.