Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne dizajny detských šatníkových skrini

Ponuka skríň pre detskú izbu je na Nábytku Aldo, bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom. Nájdete tu nepreberné množstvo odtieňov, veľkostí a dizajnu. Detské šatníkové skrine, sa líšia vnútorným usporiadaním, ponúka variant šatníkovej tyče alebo políc. Dnes vám predstavíme detské šatňové skrine nášho francúzskeho výrobcu, ktoré nemajú na slovenskom trhu konkurenciu!

 

Úložné priestory

 

Ako všetci vieme, v detskej izbe nie je úložných priestorov nikdy dostatok! Šatníková skriňa dáva vašim deťom možnosť ukladania odevov a čo je hlavné, vaše deti sa od malička budú učiť poriadku. Nie je nič horšieho, než že deti svoje zvršky, odkladajú rôzne po stoličkách a podobne. Ale čo si budeme rozprávať! Najčastejšie to dopadá tak, že ukladanie do skrine, zostáva na nás rodičoch. Preto sa Nábytok Aldo, snaží ponúkať stále nové designy v oblasti módy nábytku. Šatníkové skrine, od nášho francúzskeho výrobcu, ponúkajú vysokú kvalitu spracovania, ale čo je na nich originálne, je nový, fantastický design! Veríme, že Vaše deti si takú šatníkovú skriňu zamilujú a budú to práve ony, ktoré si svoje oblečenie radi do takej skrine uloží. Na nasledujúcich fotografiách, vám malú časť z noviniek šatníkových skríň predstavíme a iste nám dáte za pravdu, že francúzsky výrobca je, čo sa týka designu, vždy o krok napred!

 

Detská šatníková skriňa Fabric - V mnohých ohľadoch nás príjemne prekvapila kolekcia Fabric. To, čo aj vás možno upúta už na prvý pohľad je dizajn, ktorý sa vymyká aktuálnej ponuke detského nábytku. Kolekcia Fabric využíva viac možnosť rozčleniť dané, samostatné diely, rovnako ako je tomu pre návrh šatníkovej skrine. Laminátová doska, nenáročná na údržbu, ponúka tiež kvalitnú povrchovú úpravu v nemenej netradičných odtieňoch, ktorými sú dub sivý v spojení s hnedou.

 

Šatníková skriňa s toaletkou Tatoo 2406AR2P - S ohľadom na unikátny dizajn sa skôr táto šatníková skriňa hodí už pre dospievajúce dievčatá. Šatníkovú skriňu môžete kúpiť samostatne ako klasickú skriňu do detskej izby pre dievča, ale tiež s unikátnym riešením toaletky v podobe regálu so zrkadlom, ktorý k šatníkovej skrini môžete pridať. Páči? A čo potom vašej slečne, ktorá sa rada "parádi". Netradičný a veľmi nápaditý dizajn nepredstavuje nikto iný, než áno opäť francúzsky výrobca, ktorého návrhy nás snáď nikdy neprestanú baviť. K tejto skrini skrátka nie je čo dodať.

Detská šatníková skriňa Charly P0C.173-673 - Ak sa chystáte zaobstarať či sa chystáte vybrať šatníkovú skriňu do detskej izby, okrem dizajnu určite musíte venovať pozornosť vnútornému usporiadaniu. Malo by vám určite vyhovovať. Detská skriňa Charly je rozdelená na dve časti, ľavú tvorí jedna polica s šatníkovou tyčou a pravú časť tvoria tri police.

To je len malá ukážka toho, čo vám francúzsky výrobca ponúka. Ďalšie nové designy skríň ponúka kategórie Detský nábytok, sekcie Detské skrine a komody. Dúfame, že sme aspoň trochu polichotili vášmu oku, touto originálnou ukážkou špičkového dizajnu!

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.