Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne dizajny detských šatníkových skrini

Ponuka skríň pre detskú izbu je na Nábytku Aldo, bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom. Nájdete tu nepreberné množstvo odtieňov, veľkostí a dizajnu. Detské šatníkové skrine, sa líšia vnútorným usporiadaním, ponúka variant šatníkovej tyče alebo políc. Dnes vám predstavíme detské šatňové skrine nášho francúzskeho výrobcu, ktoré nemajú na slovenskom trhu konkurenciu!

 

Úložné priestory

Ako všetci vieme, v detskej izbe nie je úložných priestorov nikdy dostatok! Šatníková skriňa dáva vašim deťom možnosť ukladania odevov a čo je hlavné, vaše deti sa od malička budú učiť poriadku. Nie je nič horšieho, než že deti svoje zvršky, odkladajú rôzne po stoličkách a podobne. Ale čo si budeme rozprávať! Najčastejšie to dopadá tak, že ukladanie do skrine, zostáva na nás rodičoch. Preto sa Nábytok Aldo, snaží ponúkať stále nové designy v oblasti módy nábytku. Šatníkové skrine, od nášho francúzskeho výrobcu, ponúkajú vysokú kvalitu spracovania, ale čo je na nich originálne, je nový, fantastický design! Veríme, že Vaše deti si takú šatníkovú skriňu zamilujú a budú to práve ony, ktoré si svoje oblečenie radi do takej skrine uloží. Na nasledujúcich fotografiách, vám malú časť z noviniek šatníkových skríň predstavíme a iste nám dáte za pravdu, že francúzsky výrobca je, čo sa týka designu, vždy o krok napred!

 

    

 

Na prvej fotografii vidíte, že k šatníkovej skrini je možné pridať aj veľmi praktický regál a jej úložné priestory tak veľmi vhodne ešte doplniť, rozšíriť. Druhá fotografia zase predstavuje šatníkovú skriňu Biotiful do detskej izby slečny, ktorá má tvar domčeka. Netradičný design francúzskeho výrobcu sú v našej ponuke už rozpoznateľné.

 

         

 

Posledná detská šatníková skriňa, ktorú vám predstavíme je kolekcia Chic. Skôr šatníková skriňa už pre dospievajúce dievčatá s ohľadom na unikátny dizajn. Šatníková skriňa sa dá kúpiť samostatne ako klasická skriňa do detskej izby pre dievča, ale aj s unikátnym riešením toaletky v podobe regálu so zrkadlom, ktorý k šatníkovej skrini môžete pridať. Páči? A čo potom vašej slečne, ktorá sa rada "čanča". Netradičný a veľmi nápaditý dizajn nepredstavuje nikto iný, než áno opäť francúzsky výrobca, ktorého návrhy nás snáď nikdy neprestanú baviť. K tejto skrini skrátka nie je čo dodať.

 

V nabídce rovněž netradiční šatní skříně

 

To je len malá ukážka toho čo vám francúzsky výrobca ponúka. Nové designy skríň ponúkajú kategórie detský nábytok. Dúfame, že sme aspoň trochu polichotili vášmu oku touto originálnou ukážkou špičkového dizajnu!