Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne dizajny v retro štýle

Nemecký výrobca, prináša na náš portál, nábytku Aldo, niekoľko výrazných solitérov v retro štýle, ktoré kontrastujú s inak moderne zariadeným interiérom. Pre vás zákazníkov, ktorý tento štýl milujú, to znamená, že nemusíte zariaďovať v tomto štýle celú izbu, ale niekedy stačí zakúpiť jeden originálny kúsok nábytku a interiér izby dostane úplne inú tvár. Ak však chcete zariadiť interiér len v tomto štýly, je dôležité držať sa jedného štýlu a nemiešať spolu rôzne časové obdobia.

 

Ložnice Aalborg spojuje skandinávský s retro designem

 

Stoly a stolíky

Stále častejšie zaznamenávajú dizajnéri obrat o pár desaťročí naspäť do minulosti a s ním spojené idealizovanie si starých časov a hlavne nebývalý záujem nábytku v retro štýle. A preto aj náš nemecký výrobca, v novinkách svojich kolekcií, tento štýl ponúka a zaručuje sa povestnou a precíznou prácou. Na prvej fotografii, vám predstavujeme sadu stolíkov Phil, ktoré využijete ako v kuchyni, tak napríklad v obývacej izbe. Zámer výrobcu bol skôr navrhnúť stolíky, ktoré budú mať v interiéri dekoratívny charakter, alebo môžu tiež slúžiť ako pomocná odkladacia plocha pri klasickom jedálenskom stole. Ale možno je niektorí z vás jednoducho využijú ako podstavce pre kvetináč, či iný dekoratívny predmet. S ohľadom na vysokú kvalitu setu, je aj cena viac než priaznivá. Čo vás možno zaujme, to je matriál! Nohy stolíkov sú vyrobené z bambusu, ktorý je naozaj originálny, biele plochy z mdf dosky a navyše bolo použité na povrchovú úpravu veľmi módneho bieleho lesku. Stolíky možné zakúpiť len ako zostavu, nemožno zaobstarať jeden stolík. Na druhej fotografii, vám ponúkame, ako skvele sa hodiaci doplnok k tejto sade, aj sadu konferenčných stolíkov z rovnakej kolekcie Phil. Aj tu plochy stolíkov sú z mdf dosky a nohy stolíkov takisto z bambusu, ktorý ako je známe má veľmi vysoký stupeň tvrdosti. Rovnako aj tieto stolíky môžete v interiéri využiť nielen ako klasické konferenčné, ale tiež ponúkaju funkciu bytových doplnkov. Stolíky sa tak môžu stať praktickými podstavci na najrôznejšie dekoratívne predmety.

  

 

Komoda

Ako ste si už mohli všimnúť u ponuky stolíkov, určujúcim znakom retro nábytku je jednoduchosť, funkčnosť a pohodlie. Inak tomu nie je u komody Melanie, ktorá ponúka jednu skrinku a dve zásuvky. Kvalita je u komody zaručená hneď niekoľkými faktormi. Precíznou výrobou, ale aj už spomínanými, zvolenými materiálmi, ktorými je mdf doska a pre podstavce a úchytky bambus. Drevo, ktoré ako je známe mnohým z vás, ponúka veľmi vysoký stupeň tvrdosti a ešte vyzerá v interiéri príjemne. V našej ponuke a tiež na doplňujúcich fotografiách nájdete vhodné produkty pre spojenie s touto netradičnou komodou.

 

Komoda Aalborg  Noční stolek Aalborg black


Dúfam, že sme vás dnešnou ponukou solitéru v retro dizajne potešili a dali vám inšpiráciu pre vybavenie vašich interiéru v domácnosti.