Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pastelové odtiene do detskej izby určite patrí

Ak zastávate rovnaký názor ako my na nábytku Aldo, že detský svet by mal byť predovšetkým veselý a farebný, potom určite osloví ponuka detského nábytku z masívu od dánskeho výrobcu. Vďaka širokému výberu pastelových odtieňov jednoducho pomenovaná My color. Kolekcia predstavuje ako návrhy detských izieb, tak ponuku samostatných dielov detského nábytku. Výber z mnohých pastelových odtieňov je až neuveriteľný, nechýba ani toľko obľúbené a tradičné odtiene ako je ružová, fialková, modrá, alebo červená, ale samozrejme aj rad ďalších. Pre viac konzervatívných rodičov predstavujeme biely detský nábytok z masívu, ktorý možno doplniť najrôznejšími farebnými dekoráciami. Čo si teda môžete vybrať a čo všetko je možné pre zariadenie interiéru detskej izby?

 

 

Farebný nábytok do detskej izby pre dievča

Do detskej izby pre dievča môžeme vyberať z mnohých odtieňov, ale stále vedie ružový, fialový a biely detský nábytok. Sú to tradičné odtiene, ktoré vďaka ponuke samostatných dielov môžete medzi sebou tiež vzájomne kombinovať. Ak nechcete všetko ružové, môžete pridať niektoré segmenty nábytku biele. Ale možno všetko zariadiť aj v ružovom prevedení, keby vaše dievčatko na tomto odtieni naozaj trvala. Chceme vám dnes predstaviť jeden z návrhov detských izieb pre dievča, ktorý nás zaujal spojením ružovej a fialovej farby v jednom interiéri.

 

Dětská postel Pino Spring

 

Návrh detskej izby sa nám však páči nielen pre jeho farebnosť, nebojme sa povedať veselosť, ale zároveň je riešenie interiéru ako takého veľmi praktické. Vyvýšenú posteľ môžete v neskoršom veku dieťaťa, až vaša slečna dospeje znížiť a získate lôžko pre študentku. Zostavu detského nábytku stôl s stoličkami vymeníte za písací stôl z masívu, ktoré v našej ponuke treba v ružovom prevedení nájdete tiež. A veľmi sa nám páči, že kontajnery sú na pojazdoch, manipulácia aj pre malé dieťa keď bude niečo potrebovať bližšie stolíku, veľmi ľahká.

 

 

Farebný nábytok do detskej izby pre chlapca

Aj pre chlapcov je ponuka farebného detského nábytku veľmi široká a vybrať si môžete samozrejme z mnohých odtieňov. Pre chlapcov vám však chceme predstaviť jeden z mnohých návrhov, ktorá v sebe spája modrý nábytok so zeleným. Hovorí sa, že tieto dve farby by nemali byť spolu, ale moderný dizajn búra mýty.

 

 

Posúďte sami, ako príjemne vyzerá detská izba v týchto tradičných odtieňoch. Aj tu platí, že nábytok je nielen "farebný", ale aj praktický. Nechýba sada šuplíkov pod posteľou a nechýba ani už spomínané kontajnery na pojazdoch. V detskej izbe chalana môžete ďalej kúzliť obstaraním detských dekorácií, môžete tiež zaobstarať potrebné jeden kus detského nábytku z masívu v bielom odtieni a tým interiér zjemníte, alebo môžete zelený odtieň treba zmeniť na zelený alebo oranžový. Vďaka širokému výberu odtieňov sa ponúka nekonečné množstvo možností pre zariadenie interiéru vašich detí.

 

 

Farebný nábytok do detskej izby chlapca aj dievčatá

Tradičné odtiene ako je ružová a modrá sú už akosi predurčené pre dievča a chlapca. Ale čo keď máte dve deti ak dispozícii jednu miestnosť pre vybavenie interiéru detskej izby? Aký odtieň zvoliť, aby bol tak nejako neutrálny a vhodný pre dievča aj pre chlapca. Aj tu sa ponúka celý rad riešení a do neutrálnych odtieňov môžeme zaradiť červenú, oranžovú, zelenú, bielu, alebo antracit. na ďalšom návrhu detskej izby vás o správnej voľbe odtieňa presvedčíme.

 

Dětská postel Dallas

 

Prvá fotografia predstavuje detskú izbu zariadenú v červenej farbe, ktorá je minimálne doplnená odtieňom antracit. Červené skrinky potrebné pre dievča a antracitovej pre chlapca a máte delenie úložného priestoru aj podľa farieb. Druhý návrh spája zelený odtieň s antracitom ai toto spojenie môžeme označiť za vhodné pre oboch súrodencov. Ako sme uviedli, ponuka detského nábytku z masívu je unikátná v širokom výbere odtieňa a tak sa vaše deti určite nejako dohodnú.