Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písací stôl pre všetky

Ponuka písacích stolov na portáli nábytok Aldo je rozdelená do dvoch základných skupín. Písacie stoly pre deti a písacie stoly pre dospelých.  My sa dnes budeme venovať však úplne novému trendu, ktorý sa stal v poslednom roku veľmi populárny a to sú herné, počítačové stoly. A môžeme sa pochváliť, že ich ponuka u nás je nielen široká, ale veľmi unikátna.

 

    

 

Správny výber je predovšetkým u školákov dôležitý

Ponuka trendy herných počítačových stolov vás rozhodne osloví, možno mnohých z vás inšpiruje. V kategórii predstavujeme herné počítačové stoly od francúzskych výrobcov od lacnejších po tie viac sofistikované, portugalského výrobcu, ale aj nemeckého a tak ponuka je určite rôznorodá.

 

Sestava nábytku Gaming

 

Všetky počítačové stoly však majú jedno spoločné a to základný odtieň čiernej. Niektoré z týchto trendov stolov sú doplnené ešte červeným, zeleným a obľúbeným modrým odtieňom, niektoré zase ponúkajú ľad osvetlenia. Dospievajúce deti si u nás určite vyberú svoj „trend“. A ak zaobstaráte aj detskú stoličku s možným nastavením výšky sedadla, pre zdravé sedenie svojho dieťaťa ste naozaj urobili maximum.

Najviac sa obľube tešia ale ucelené zostavy, ako je tá, ktorú vám predstavujeme na fotografiu, písací stôl a regály. Zázemie, ktoré môže mať mnoho podôb ako uvádzame na ilustračnej fotografii. Herný počítačový stôl Gaming sa stal jedným z najpredávanejších v poslednom roku a preto sme radi, že teraz tento písací stôl môžete doplniť nemenej trendy a praktickým regálom, taktiež s ľad osvetlením, ktoré si môžete nastaviť do niekoľkých farieb. Veľmi praktická je aj malá hĺbka regálu, nebude tak príliš zasahovať do priestoru.

 

   

 

Páči sa nám zostava s písacím stolom, kedy po oboch stranách je umiestnený regál. Pokiaľ máte doma malého "IT profesionála", určite mu takou zostavou urobíte radosť. Francúzsky výrobca dodržal aj veľmi trendy, žiadny odtieň čiernej a tak regál je možné kombinovať s celým radom herných počítačových stolov v našej ponuke. Ľad osvetlenia je možné potom pri niektorých stoloch nastaviť na rovnaký odtieň ako herný stôl, alebo môžete zvoliť pre každý segment inú farbu. Všetko už záleží na vašom vkuse. Materiál laminátovej dosky s jednoduchou údržbou.

 

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.