Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písací stôl s nadstavcom

Ak patríte medzi majiteľov malých bytov a interiérov a potrebujete si zaobstarať písací stôl tak, aby vám nezaberal príliš z drahocenného priestoru, potom písací stôl s nadstavcom je to pravé riešenie vášho bývania. Písací stôl vo väčšine prípadov kupujeme do pracovne, ktorá je mnohokrát umiestnená v obývacej izbe a do detskej izby pre deti školou povinné.

 

 

Písací stôl pre dospelých

 

Ponuka písacích stolov ako vybavenie pracovne je vo väčšine prípadov v prírodných odtieňoch, na rozdiel od pastelových, veselých farieb detského písacieho stola. Nadstavec k písaciemu stolu je vždy navrhnutý tak, aby spĺňal svoj účel a to úsporu miesta na podlahe. Ak má písací stôl kvalitný nadstavec, je navrhnutý veľmi ergonomicky, aby poslúžil danému účelu. Ušetríme tak celkom určite jedno vyhotovenie komody. Písací stôl s nadstavcom to je riešenie, keď nemáte kanceláriu. Písací stôl s nadstavcom z kolekcie Minister od francúzskeho výrobcu je možným riešením pre tých z vás, ktorí nemáte samostatnú miestnosť pre zariadenie kancelárie, ale často musíte pracovať z domu. Samozrejme že môžete kúpiť písací stôl bez nadstavca, všetko je možné zvoliť podľa vašej potreby úložného a odkladacieho priestoru. Ako jeden z mála výrobcov ponúka aj možnosť uzamknutia zásuvky. Celkovo môžeme zaradiť design písacieho stola k modernému nábytku. Zaujímavá a rafinovane riešená je tiež pracovná plocha stola, ktorá ponúka nielen veľké rozmery, ale aj odkladaciu policu pod ňou. Na klávesnici, zošity, alebo predmety, ktoré potrebujete mať pri ruke.

 

 

 

Písací stôl pre deti

 

Písacie stoly s nadstavcom ako vybavenie detskej izby môžeme len odporučiť. Každý z bytových architektov vám poradia, že v detskej izbe je veľmi dôležitá hracia plocha pre deti a vzdušnosť. Deti potrebujú priestor, už len pre zväčšenie bezpečnosti, ktorá súvisí práve s voľným priestorom. Na fotografii predstavujeme jeden z príkladov písacieho stola s nadstavcom, ktorý je z kolekcie detského nábytku Fabric. Znamená to, že v kolekcii okrem už spomínaného stola nájdete aj ďalšie samostatné diely na zostavenie celého detskej izby. Použitým materiálom pri výrobe detských písacích stolov je mdf doska, lamino, masív a mnoho ďalších, ktoré voči stolom pre dospelých nie sú ničím odlišné.

 

 

Veľký rozdiel medzi stoly je v dezénu. Písacie stoly pre deti na Aldo nábytku, nájdete v odtieňoch veľmi veselých a sýtych a to červená, modrá, pomarančová zelená, ružová a mnoho ďalších. Nadstavec potom taký stôl veľmi prakticky doplní a verte, deti písacie stoly s nadstavcom majú veľmi radi. Design kolekcie Fabric je netypický svojím farebným spracovaním, predovšetkým potom potlačou, ktorý výrobca určil ako symboliku chlapčenskéj izby. A pánov chlapcov detská izba, rovnako ako písací stôl určite osloví.