Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie detské stoly s nadstavcom

Medzi veľmi praktické, pri zariaďovaní interiéru detských izieb môžeme zaradiť písacie stoly s nadstavcom. Ideálne pre školákov, kedy je potrebné stále viac a viac miesta na pracovnej doske, ideálny aj pre malé priestory. Detské písacie stoly sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej detskej izby, predovšetkým potom keď je dieťa školou povinné. Pri výbere stola pre vaše dieťa, deti, by ste mali dbať na niekoľko dôležitých faktorov a to výška pracovnej dosky, ktorá by mala byť v rozmedzí medzi 72 až 75 centimetrami, tiež by písací stôl mal mať miesto pre počítačovú jednotku, ktorá je dnes pre školákov súčasťou školskej prípravy. Ako a z čoho môžete vybrať, si povieme v dnešnom článku.

 

 

Detský písací stôl pre školáka

 

Na prvej fotografii vám predstavujeme detský stôl s nadstavcom z kolekcie Fabric, ktorá patrí do ponuky nášho francúzskeho partnera. Ako si môžete všimnúť, písací stôl ponúka vďaka praktickému nadstavcu veľkú plochu dosky, ktorá je voľne k použitiu. Pod doskou stola je zásuvka a vedľa zásuvky skrinka. Písací stôl vďaka riešeniu úložného priestoru ponúka tiež dostatočne veľký priestor na nohy, čo je určite príjemné. Voľný priestor pod pracovnou doskou môže byť práve vďaka nadstavcu. Detské písacie stoly dnes, to je tiež veľká ponuka najrôznejších dizajnov, mnohokrát je ťažké si vybrať. Detský stôl Fabric môže byť jedným z mnohých príkladou detského nábytku pre chlapcov, študentov.

 

 

 

Detský písací stôl pre dievčatá

 

Detský písací stôl, ktorý vám predstavíme na druhej fotografii, tiež od francúzskeho výrobcu, konkrétne z kolekcie Lolita, je typickým zástupcom designu pre dievčatá. Detský nábytok navrhnutý pre mladé slečny predovšetkým inak rieši nadstavec a tiež farby majú istá špecifiká. V základe však u detského nábytku pre školáčky dominuje odtieň ružovej, v najrôznejších podobách. Vo väčšine prípadov prichádza obstaranie písacieho stola do detskej izby už v čase, keď dieťa ešte do školy síce nechodi, ale meníme jeho detskú izbu pre bábätko na klasickú, vrátane spomínaného písacieho stola. Aj napriek tomu, že vaše dieťa navštevuje ešte škôlku, kúpte už stôl taký, aby spĺňal všetky požiadavky na priestor na štúdium a bol vhodný od škôlky až po strednú školu. Kolekcia Lolita prináša svojim farebným spojením dizajn určený malým a potom aj väčším slečnám a písací stôl je iba jedným z mnohých dielov, ktoré ponúka.

 

 

Samozrejme, že ponúkame ďalšie a ďalšie designy písacích stolov, ako napríklad potrebné rohové, menšie, väčšie, zasunuté pod posteľ, ako multifunkčné riešenie apod. Stačí si len vybrať. Všetky detské stoly na našom portále dodržiavajú referenčnú výšku pracovnej dosky, vyjmúc však písacie stoly u multifunkčných postelí, ktoré pre školákov nie sú vhodné. Multifunkčné postele ušetrí veľa miesta v interiéri, ale výška pracovnej dosky je tu bohužiaľ slabinou. Ale aj tu môžeme povedať, že stôl postačuje a to pre deti na prvom stupni základnej školy. Potom je potrebné pamätať na obstaranie väčšieho písacieho stola. Detské stoly predstavujeme od dvoch francúzskych výrobcov a tiež od nášho holandského partnera. Materiálom je vo väčšine mdf doska, lamino, či voština.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.