Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie detské stoly s nadstavcom

Medzi veľmi praktické, pri zariaďovaní interiéru detských izieb môžeme zaradiť písacie stoly s nadstavcom. Ideálne pre školákov, kedy je potrebné stále viac a viac miesta na pracovnej doske, ideálny aj pre malé priestory. Detské písacie stoly sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej detskej izby, predovšetkým potom keď je dieťa školou povinné. Pri výbere stola pre vaše dieťa, deti, by ste mali dbať na niekoľko dôležitých faktorov a to výška pracovnej dosky, ktorá by mala byť v rozmedzí medzi 72 až 75 centimetrami, tiež by písací stôl mal mať miesto pre počítačovú jednotku, ktorá je dnes pre školákov súčasťou školskej prípravy. Ako a z čoho môžete vybrať, si povieme v dnešnom článku.

 

Detský písací stôl pre školáka chlapca

Veľkej obľube sa tešia u chlapcov herné počítačové stoly. Ponuka trendy herných počítačových stolov vás rozhodne osloví, možno mnohých z vás inšpiruje. V kategórii predstavujeme herné počítačové stoly od francúzskych výrobcov od lacnejších po tie viac sofistikované, portugalského výrobcu, ale aj nemeckého a tak ponuka je určite rôznorodá.

 

herní stůl Fosk s led osvětlením       

 

Všetky počítačové stoly však majú jedno spoločné a to základný odtieň čiernej. Niektoré z týchto trendov stolov sú doplnené ešte červeným, zeleným a obľúbeným modrým odtieňom, niektoré zase ponúkajú ľad osvetlenia. Dospievajúce deti si u nás určite vyberú svoj „trend“. A samozrejme, že u nás nájdete k týmto stolom taktiež vhodné, komfortné stoličky.

 

Písacie stoly pre dievčatá v tradičných odtieňoch

Písací stôl na ďalšej fotografii ponúka obľúbené spojenie odtieňov snáď všetkých dievčat, biele s ružovou a nám sa páči, že ružová je jemná, nijako výrazná, čím je písací stôl na pohľad veľmi príjemný. Dizajn je rafinovane a nenápadne doplnený rustikálnymi prvkami, čím výrobca podčiarkol ešte viac originálny dizajn nielen písacieho stola, ale všetkých dielov nábytku, ktoré v kolekcii nájdete. Detská izba mladé dámy vybavenie týmto elegantným nábytkom to je nákup na istotu.

 

Psací stůl Biotiful  Psací stůl Seven

 

Samozrejme, že ponúkame ďalšie a ďalšie designy písacích stolov, ako napríklad rohové, menšie, väčšie, zasunuté pod posteľ, ako multifunkčné riešenie a pod. Stačí si len vybrať. Všetky detské stoly na našom portáli dodržujú odporúčanú výšku pracovnej dosky, vynímajúc však písacie stoly pri multifunkčných posteliach, ktoré pre školákov nie sú vhodné.

 

Postel s psacím stolem Reverso

 

Multifunkčné postele ušetria množstvo miesta v interiéri, ale výška pracovnej dosky je tu bohužiaľ slabinou. Ale aj tu môžeme povedať, že stôl postačuje a to pre deti na prvom stupni základnej školy. Potom je potrebné pamätať na obstaranie väčšieho písacieho stola. Detské stoly predstavujeme od dvoch francúzskych výrobcov a taktiež od nášho holandského partnera. Materiálom je vo väčšine mdf doska, lamino, či voština.