Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie stoly do malých interiérov detských izieb

Častý problém, keď dieťa začína plniť povinnú školskú dochádzku, je ten, že by dieťa malo mať k učeniu písací stôl, ale interiér detskej izby je malý a my riešime, kam s ním. Dnešný výrobcovia, práve na tento častý problém mysli a čoraz častejšie majú v ponuke detského nábytku, práve taký, ktorý šetrí miesto a ponúka aj úložné priestory, pre úsporu miesta. Inak tomu nie je aj u ponuky detských písacích stolov, ktoré Vám dnes predstavíme.

 

Písací stôl s regálom

Ako sme sa už zmienili aj naše deti potrebujú množstvo úložného priestoru, rovnako, ako my dospelí. Či už sa jedná o učebnice, rôzne školské potreby, alebo na rôzne hračky. V malých interiéroch, potom nastáva problém, že písací stôl zaberie podstatnú časť miesta v detskej izbe a my potom uvažujeme, kam umiestniť napríklad regál, či komodu, práve na potrebné pomôcky každého dieťaťa. Náš popredný výrobca z Francúzska ponúka vždy tie najlepšie riešenia, čo sa desénového detského nábytku týka a nie je tomu inak ani u písacích stolov. Tak napríklad písací stôl Lexington, ktorý Vám predstavíme ako prvý, patrí k veľmi netypickým, pretože pravého uhla docielil francúzsky výrobca napojením stola na regál. Použitým materiálom je lamino, ktoré nie je náročné na údržbu, v spojení s kovom a navyše zvolil pre tento písací stôl s regálom biely odtieň, ktorý patrí k veľmi moderným a žiadaným.

 

   

 

 

Pravá aj ľavá varianta regálu

Ako ďalši, Vám predstavíme v netradičnom a zároveň veľmi praktickým dizajne, písací stôl Timber, v netradičnej povrchovej úprave, na nerozoznanie od dreva duba. Ako si môžete všimnúť na nasledujúcej fotografii, práve u písacieho stola Timber s regálom, je zrejmá jeho praktickosť. Regál ponúka hŕbu odkladacích priestorov a vybrať si môžete ako ľavé, tak pravé prevedenie, čo je veľká výhoda pri zariaďovaní interiéru detskej izby. Použitým materiálom je mdf doska, ktorá, ako sme sa už zmienili je na nerozoznanie od pravého dreva v odtieni duba sivého. Písací stôl Timber, od francúzskeho výrobcu, ponúka veľmi kvalitné spracovanie, ktoré je opreté certifikátmi vysokej kvality. Celá kolekcia Timber, je dobrým riešením pre milovníkov dreveného nábytku, pričom cena z pravého dreva dub, by bola markantne vyššia.


Na našom portáli v kategórii detský nábytok, nájdete hŕbu ďalších detských písacích stolov a verte, že výber je naozaj široký. Okrem francúzskeho výrobcu, tu nájdete aj veľmi kvalitné detské písacie stoly od nášho ďalšieho popredného holandského výrobcu.