Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Písacie stoly z voštiny a mdf dosky

Vývoj materiálov v nábytkárskom priemysle a nové technológie spracovania zaznamenali za posledných niekoľko rokov veľký posun smerom k vyššej kvalite, väčším možnostiam dizajnu a tiež nižšej cene. Nábytok je cenovo viac dostupný širokej verejnosti. Doba si žiada svoje, vznikajú nové typy upotrebenia, funkčnosti a dizajnu. Medzi ne patrí aj vývoj písacích stolov. Nie je žiadnou novinkou, že mnohí z nás si berieme prácu domov. S týmto vývojom súvisí aj vývoj písacích stolov, ktoré už nie sú navrhované len pre využitie v kanceláriách, ale všeobecne aj v domácnostiach, domácich pracovniach.

 

 

Kupujeme písací stôl domou

 

 

Ponuka materiálu ako sme už uviedli je veľmi široká. Na našom e-shope môžete nájsť písacie stoly z prírodných materiálov, ktorými sú borovicové drevo, rattan, alebo už z upravovaných materiálov môžeme vymenovať mdf dosku, laminátovú dosku a ďalšie. Dnes sa budeme venovať písacím stolom od francúzskeho výrobcu, ktorý pre svoju výrobu používa veľmi kvalitný materiál, ktorým je lamino a mdf doska. Praktické riešenie rohového písacieho stola, vhodné pre tých z vás, ktorí pri počítači v kancelárii trávi naozaj dlhé hodiny. Riešenie francúzskeho výrobcu kladie dôraz predovšetkým na dostatočne veľkú pracovnú dosku a mobilné využitie zásuvkového kontajnera. Kontajner na kolieskach s jednoduchou manipuláciou umožňuje umiestnenie tam, kde potrebujete. Celkovo môžeme povedať, že rohový písací stôl ponúka, ostatne aj ako ďalšie diely kolekcie kancelárskeho nábytku Premium, moderný dizajn.

 

 

 

Písací stôl dnes

 

   

 

Písací stôl v dnešnej dobe zmenil úplne svoju tvár. Štandardným vybavením písacieho stola je už pojazd na klávesnici, ktorý v minulosti nebol potrebný a miesto na počítačovú jednotku. Písací stôl nie je tiež typizovaný, ale môže mať najrôznejšie tvary, farby a použitie. Ponúkame tiež písacie stoly s nadstavcom, ktoré sú najviac využívané tam, kde bohužiaľ nie je miesto pre zariadenia veľké pracovne, alebo máte malý detskú izbu a dve deti a každé z nich potrebuje svoj priestor. Písací stôl je v dnešnej dobe už bežným dielom nábytku, ktorému na našich stránkach venujeme naozaj veľký priestor. Takže, ak máte malý interiér a chcete maximálne využiť priestor v kancelárii, alebo detskej, či študentskej izbe, riešením môžu byť najrôznejšie návrhy designov písacích stolov s regálmi.