Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Plánujete novú kuchyňu?

Máte malú, alebo naopak veľkú kuchyňu a dané zostavy kuchynských liniek vám nevyhovujú svojou veľkosťou? Alebo nechcete kuchyňu zariaďovať, pretože ste zatiaľ v podnájme a ani nevaríte? Nábytok Aldo prináša riešenie v podobe kuchynských skriniek, barových stolov a najrôznejších doplnkov k ľubovoľnému výberu. Vlastným návrhom si tak môžete zostaviť kuchyňu, ktorá vám bude vyhovovať. Alebo lepšie povedané zázemie, kde si budete veľmi dať niečo na jedenie.

 

     

 

Nemáte miesto na jedálenský stôl?

Predstavujeme ďalší z radu barových stolov z ponuky kolekcie Rustic brown. Stabilita a pevnosť vďaka kovovej konštrukcii, doska stola a police z laminátu s povrchovou úpravou vierohodnej imitácie dreva. Spojenie čierneho kovu a prírodnej imitácie je charakteristické pre návrhy industriálnych designov, ktoré sa stali v posledných dvoch rokoch tak populárne.

 

    

 

 

Nábytok Aldo to sú aj bytové doplnky, ktoré vás mnohokrát prekvapia, že vôbec existujú a predovšetkým vám uľahčia život, bývanie. Hlavne doma by sme sa všetci mali cítiť maximálne pohodlne a dobre a preto sa pre vás snažíme nájsť praktické doplnky za „hubičku“, ktoré však veľmi oceníte. Stolček na laptop, keď radi pracujete v posteli, na gauči, v záhradke môže byť, verte nám, vašim veľkým pomocníkom. Ak v posteli radi raňajkujete, so stolčekom to budú ešte len príjemné raňajky. Skrátka stolček, ktorý bude vašim nepostrádateľným pomocníkom a navyše mu to pristane vďaka elegantným odtieňom a industriálnemu dizajnu.