Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pojazdné stolíky do kuchyne

V kategórii doplnky do kuchyne, sme zaradili novinky z dielne francúzskeho výrobcu, ktoré Vám budú v kuchyni veľkým pomocníkom. Jedná sa o pojazdné stolíky a regály, ktoré sú svojim designom na slovenskom trhu ojedinelé. Kuchyňu a jedáleň tak môžete doplniť užitočným pomocníkom, ktorý Vám uľahčí prácu.

 

Rôzne designy stolíkov pre váš komfort

Pojazdný kuchynský stolík, na prvej fotografii, ponúka pracovnú plochu, šuplík, drôtené koše a to všetko vďaka pojazdom môžete tiež ľahko podľa potreby premiestňovať. Stolík má skutočne veľmi široké využitie a záleží len na Vás, na čo ho využijete. Môže Vám nahradiť aj nedostatočný priestor kuchynskej linky, pretože do drôtených košov môžete uložiť v podstate čokoľvek a šuplík môže slúžiť napríklad na príbory. Ľahká konštrukcia vďaka použitému materiálu kov, v obľúbenej farbe čiernej a pojazdnej kolieska, radí tento stolík k veľmi praktickým. Na druhej fotografii Vám predstavíme stolík do kuchyne v odlišnej farbe. Tento stolík sa hodí aj ako stolík servírovací, pre svoju jednoduchú obsluhu. Odľahčená kovová konštrukcia kuchynského stolíka a posuvné kolieska, to všetko napomáha k jednoduchej manipulácii a maximálnemu praktickému využitiu v interiéri kuchyne. Už nemusíte prenášať taniere, poháre a iné riady, z kuchyne do obývačky, keď Vám príde väčšia návšteva. A všetkých týchto úchvatných pomocníkov nájdete v kategórii industriálny nábytok a to nielen do kuchyne, ale všetkých typov miestnosti.

 

 

 

 

Praktický regál môže tiež v kuchyni pomôcť

Áno aj praktický regál do kuchyne Coffe, Vám môže byť v oveľa užitočný. Úložných priestorov nie je v kuchyni nikdy dosť. Jednoduchá manipulácia regálu vďaka odľahčenej konštrukcii a kolieskam, ktoré sú navyše vybavené poistkou, záťaž pre jednotlivé police je 10 kg a vďaka svojej výške a samotnému počtu políc, veľké množstvo odkladacích plôch, to všetko ponúka regál na fotografii. Zaujímavé a treba povedať obľúbené je tiež farebné ladenie, strieborne-čierne.

 

 Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Ako vidíte, francúzsky výrobca príde na trh, vždy s niečím novým, praktickým, kvalitným a ojedinelým. Na druhej fotografii veľmi obľúbený ostrovček do kuchyne, ktorý je ideálnym riešením ako doplnenie chýbajúcich úložných priestorov. Ponuka najrôznejších pomocníkov je veľmi široká a určite si každý z vás vyberie.